1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Shiba balinaları çok hareketli! Shiba’da ralli devam edecek mi?

Shiba balinaları çok hareketli! Shiba’da ralli devam edecek mi?

Shiba balinaları çok hareketli! Shiba’da ralli devam edecek mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu son yedi günde %35 değer kazandı. Balinalar Shiba biriktirmeye devam ediyor. Shiba rallisi devam edecek mi? Detayalar ve teknik veriler haberimizde.

Shiba balinaları çok hareketli! Shiba’da ralli devam edecek mi?

Meme kripto paralardaki yükseliş devam ediyor. Son yedi günde %35 değer kazanan Shiba Inu (SHIB), son 24 saat içerisinde yatay bir görünüm verdi. Meme kripto piyasadaki en büyük rakibine çok yaklaştı.

İlgili: Shiba Inu nedir, geleceği nasıl?

Ancak son 24 saat içerisinde atağa geçen Dogecoin %15 değer kazanarak o da meme kripto yükselişine ayak uydurdu.

İlgili: Dogecoin fiyat tahmini

Kripto analitik firması Santiment, kriptodaki en zengin cüzdanlardan bazıları tarafından popüler meme token Shiba’nın biriktirilmeye davam ettiğine dikkat çekti.

Santiment, balinaların 14 Ağustos’ta aniden uykusundan çıktıklarına ve uzun süre sonra birikim yapmaya başladıklarına işaret etti.

“Shiba Inu bu hafta sonu hareket halindeydi ve kripto para oldukça sabitken son yedi gün içinde +%34 arttı. Tesadüfen değil, balinalar SHIB’de çok aktif. 4 ayda en fazla 100.000 $ + değerinde 433 işlem gerçekleşti.”

Shiba Inu kısa süre önce 10 Ağustos’un en düşük seviyesi 0.000012’den 14 Ağustos’ta 0.000018 dolara ulaşarak %50’lk bir ralli yapmış oldu. Son ralli, SHIB’yi piyasa değerine göre en büyük 12’nci kripto para yaptı. Shiba 10’uncu sıradaki Doge’ye yaklaşırken AVAX’ı geride bıraktı.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

IntoTheBlock, SHIB hakkında daha ayrıntılı veriler sağladı ve sahiplerinin %60’ının şu anda su altında olduğunu belirtti. IntoTheBlock ayrıca, Shiba Inu sahiplerinin %68’inin tokenlerine bir ila 12 ay arasında, %28’inin bir yıldan uzun süredir ve sadece %4’ünün bir aydan kısa süreyle sahip olduğunu ortaya koydu. Bu birikim Shiba’da yükseliş beklentisinin devam edeceğini tahmin ettikleri anlamına geliyor.

Shiba Inu, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,00001584 dolardan işlen görüyor.

Shiba Inu fiyat hareketleri (Haftalık)

shiba Shiba balinaları çok hareketli! Shiba’da ralli devam edecek mi?

 

 

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: