1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Yaşayan efsane Peter Brandt’ten Shiba coin yatırımcılarını sevindiren analiz!

Yaşayan efsane Peter Brandt’ten Shiba coin yatırımcılarını sevindiren analiz!

Yaşayan efsane Peter Brandt’ten Shiba coin yatırımcılarını sevindiren analiz!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’in neredeyse her büyük fiyat hareketini doğru tahmin eden efsanevi analist, bu kez de Shiba coin yatırımcılarını sevindiren bir analiz paylaştı.

Shiba coin yatırımcılarında ralli heyecanı!

Şu anda piyasada en çok konuşulan kripto para birimlerinden biri Shiba Inu (SHIB). Geçtiğimiz birkaç gün içinde memecoin, %30’dan fazla artış kaydederek, uzun bir aradan sonra yine yatırımcıların ilgi odağı oldu. Peki yükseliş devam edecek mi?

Finansal piyasaların en deneyimli analistlerden biri olan Peter Brandt, kısa süre önce Shiba Inu’daki yükselişin devam edebileceğini belirtti. TradingView aracılığıyla paylaştığı analizinde Brandt, SHIB coinin bir boğa döngüsüne girmiş olabileceğini söyledi.

Emtia sektöründe otuz yılı aşkın bir deneyime sahip olan ve aynı zamanda kripto piyasasının en ünlü ve en güvenilir analisti olarak tanınan Brandt’in bu analizi, SHIB yatırımcıları arasında büyük bir heyecan yarattı.

 

İlginizi çekebilir;

2018 ayı piyasasının kâhini, yükselecek coinleri açıkladı!

Ethereum yatırımcıları borsalardan kaçıyor! Bitcoin’de ise durum tam tersi…

Yaşayan efsane Peter Brandt’ten Shiba coin yatırımcılarını sevindiren analiz!

SHIB fiyatındaki yükselişin devam edebileceğine dikkat çeken analistlerden bir diğeri de Gokhshtein Media’nın kurucusu ve eski bir ABD kongre adayı olan David Gokhshtein. Kripto piyasasının tanınmış isimlerinden biri olan Gokhshtein, kişisel sosyal medya hesabından SHIB fiyatının yükselmeye devam edeceğini söyleyerek, Shiba coin yatırımcılarını heyecanlandırdı.

 

 

“Şu anda SHIB, yeni bir yükseliş ayağı için yakıt dolduruyor gibi görünüyor. ”

Shiba Inu son zamanlarda analistlerin yanı sıra, balinaların ve bireysel yatırımcıların da ilgisini çekmeye başladı. On-chain verilere göre 100.000 doların üzerindeki SHIB işlemleri son 4 ayda önemli ölçüde arttı.

Ayrıca Shiba Inu’nun sosyal medyadaki etkinliği de son zamanlarda önemli ölçüde artış gösterdi.

 

Yaşayan efsane Peter Brandt’ten Shiba coin yatırımcılarını sevindiren analiz!

 

Meme temalı kripto para birimi, yazımızı yayına hazırladığımız sırada son günlerde elde ettiği kazançlarını korumaya çalışıyor. Dün yakaladığı trendle 0.000013 dolardan 0.000018 dolara yükselen Shiba Inu, 0.000016 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin ise, aynı saatlerde 24.000$’lık kritik seviyesini korumaya çalışıyor.

Kaynak