Loading...
btc
BTC
-0.37%
Bitcoin
63.851,79 USDT
eth
ETH
0.97%
Ethereum
3.420,34 USDT
bch
BCH
2.04%
Bitcoin Cash
382,85 USDT
xrp
XRP
-8.82%
Ripple
0,57 USDT
ltc
LTC
-0.19%
Litecoin
71,23 USDT
bnb
BNB
0.26%
Binance Coin
570,38 USDT
sol
SOL
1.17%
Solana
157,32 USDT
avax
AVAX
-0.11%
Avalanche
27,21 USDT
ada
ADA
-1.88%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
-2.02%
Poladot
6,13 USDT
doge
DOGE
-1.73%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-6.58%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Dogecoin kurucusundan piyasalara yönelik inanılmaz sözler!

Dogecoin kurucusundan piyasalara yönelik inanılmaz sözler!

Dogecoin kurucusu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin kurucusu, kripto para piyasalarına yönelik ciddi eleştiriler getirdi. Hatta piyasaları taşa tuttu desek yeridir.


Dogecoin kurucusundan piyasalara yönelik inanılmaz sözler!

Sen git Dogecoin’i geliştir sonra da gel kripto para piyasalarını eleştir. Eleştiriler doğrudur yanlıştır, haklılık payı vardır veya yoktur tartışması ayrı konu. Ancak bu eleştiriler Dogecoin’in kurucusundan gelince pek de samimi durmuyor.

Atalarımız durumu özetleyen çok güzel bir sözü var: “Merdi kıpti şecaat arz ederken sirkatini söylermiş.Meme coin Doge’nin kurucusu Jackson Palmer için belki de bu özlü söz açıklayıcı oluyor. Gelelim Palmer’in eleştirilerine;. Palmer şu cümleleri kullanıyor:

“Kripto paraların, öncelikle vergiden kaçınma, azaltılmış regülasyonlar ve yapay olarak uygulanan kıtlığın bir kombinasyonu yoluyla yandaşlarının zenginliğini artırmak için inşa edilmiş, doğası gereği sağcı, hiper-kapitalist bir teknoloji olduğuna inanıyorum.”

Kısaca Jackson Palmer, kripto para piyasalarını ve girişimcilerini “faşist bir kapitaliste” benzetiyor. Pardon! O siz olmuyor musunuz?

Lütfen Bkz: Dijital Euro geliyor! Doların uykuları kaçacak!

Palmer, kripto para piyasalarının bir grup varlıklı kartel tarafından yönetildiğini geleneksel finansal sistemdeki yapının bir benzerinin kripto para piyasalarında da oluştuğunu iddia ediyor.

Palmer:

“Kripto paralar, günümüzün kapitalist sisteminin en kötü kısımlarını (örneğin yolsuzluk, dolandırıcılık, eşitsizlik) ele alıyor …”

8 Mayıs 2021’de Doge, 73 cent’e çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Şu an ise zirve değerine göre neredeyse değerinin %75’ini kaybetti. Dogecoin yazının kaleme alındığı saatte 19 cen’ten işlem görüyor. 15 Nisan’dan sonra Dogecoin’e giren tüm yatırımcılar şu an zarardalar. Aşağıdaki grafikte Doge’deki değişimi görüyoruz.

Dogecoin kurucusundan piyasalara yönelik inanılmaz sözler!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.