1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dogecoin fiyatı yeni bir %50 ralli fırsatı sunabilir: İşte, kritik seviyeler

Dogecoin fiyatı yeni bir %50 ralli fırsatı sunabilir: İşte, kritik seviyeler

Dogecoin fiyatı yeni bir %50 ralli fırsatı sunabilir: İşte, kritik seviyeler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin (DOGE) grafiğinde oluşan yeni formasyon ve fiyat hareketleri yeni bir ralli fırsatı sunabilir. İşte, DOGE/USD paritesi analizi ve önemli seviyeler.


Dogecoin fiyatı yeni bir %50 ralli fırsatı sunabilir: İşte, kritik seviyeler

Dogecoin fiyatı, 21 ve 24 Eylül tarihleri arasındaki kazançlarını yitirdi. Bitcoin’in adımlarını izleyen DOGE yeniden düşüş yaşıyor. Tabii bu düşüş trendi piyasaya girmek isteyen yatırımcılar için yeni bir fırsat sunabilir. Çünkü düşüş trendinin yeni bir ralli başlatma ihtimali de var.

Dogecoin fiyatı 21 ve 24 Eylül tarihleri arasında yüzde 22 ralli yaptı. Böylece 0.0683 dolar seviyesine bir sıçrama görüldü. Buna rağmen söz konusu momentum tükendi ve piyasa durumu da kötüleşti. Böylece yeni bir satış dalgası ile rallinin kazançları eridi. Böylece fiyat yeniden 0.0587 dolar ile 0.0650 dolar engelleri arasına itildi.

İlgili – Dogecoin kurucusu, bir DOGE taklidi projenin 14 milyon dolarlık teklifini geri çevirdi

Bu satış baskısı aynı zamanda buradaki destekten long olmak için de bir fırsat sunabilir. Böylece piyasaya girecek traderler direnç seviyesinden kazanç toplayabilir. Kısa vadeli kazanç olarak yüzde 12 görünüyor.

Ancak daha büyük bir sıçrama gelirse, Dogecoin fiyatı uzun vadeli düşen trend çizgisi kırabilir. Böylece 0.0890 dolardaki bir öncesi zirveye doğru ralli ile eşit zirve oluşturabilir. Bu da yüzde 51 oranında ralli anlamına gelecek. Muhtemelen de ralli burada önlenecek.

Dogecoin fiyatı yeni bir %50 ralli fırsatı sunabilir: İşte, kritik seviyeler

DOGE/USDT 1 gün grafiği Kaynak: TradingView

Tabii bu görünüm Dogecoin için pozitif bir gidişata işaret ediyor. Ama eğer 0.0587 dolar destek seviyesi korunamazsa, bu fiyatta olan zayıflığa işaret edecek. Böylece satıcılar kontrolü ele geçirecek. Eğer DOGE fiyatı 0.0491 dolar ile 0.0587 dolar arasındaki talep bölgesinin altında bir günlük mum oluşturursa, boğa senaryoyu geçersiz kılacak. Bunun da 0.0471 dolar seviyesine bir düşüşü tetikleme ihtimali var.

İlgili – Dogecoin (DOGE) nedir, madenciliği nasıl yapılır, geleceği nasıl?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: