Dogecoin fiyatı yeni bir %50 ralli fırsatı sunabilir: İşte, kritik seviyeler

Cardano'dan müthiş DOGE açılımı! Ya olursa?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin (DOGE) grafiğinde oluşan yeni formasyon ve fiyat hareketleri yeni bir ralli fırsatı sunabilir. İşte, DOGE/USD paritesi analizi ve önemli seviyeler.


Dogecoin fiyatı yeni bir %50 ralli fırsatı sunabilir: İşte, kritik seviyeler

Dogecoin fiyatı, 21 ve 24 Eylül tarihleri arasındaki kazançlarını yitirdi. Bitcoin’in adımlarını izleyen DOGE yeniden düşüş yaşıyor. Tabii bu düşüş trendi piyasaya girmek isteyen yatırımcılar için yeni bir fırsat sunabilir. Çünkü düşüş trendinin yeni bir ralli başlatma ihtimali de var.

Dogecoin fiyatı 21 ve 24 Eylül tarihleri arasında yüzde 22 ralli yaptı. Böylece 0.0683 dolar seviyesine bir sıçrama görüldü. Buna rağmen söz konusu momentum tükendi ve piyasa durumu da kötüleşti. Böylece yeni bir satış dalgası ile rallinin kazançları eridi. Böylece fiyat yeniden 0.0587 dolar ile 0.0650 dolar engelleri arasına itildi.

İlgili – Dogecoin kurucusu, bir DOGE taklidi projenin 14 milyon dolarlık teklifini geri çevirdi

Bu satış baskısı aynı zamanda buradaki destekten long olmak için de bir fırsat sunabilir. Böylece piyasaya girecek traderler direnç seviyesinden kazanç toplayabilir. Kısa vadeli kazanç olarak yüzde 12 görünüyor.

Ancak daha büyük bir sıçrama gelirse, Dogecoin fiyatı uzun vadeli düşen trend çizgisi kırabilir. Böylece 0.0890 dolardaki bir öncesi zirveye doğru ralli ile eşit zirve oluşturabilir. Bu da yüzde 51 oranında ralli anlamına gelecek. Muhtemelen de ralli burada önlenecek.

Dogecoin fiyatı yeni bir %50 ralli fırsatı sunabilir: İşte, kritik seviyeler

DOGE/USDT 1 gün grafiği Kaynak: TradingView


Tabii bu görünüm Dogecoin için pozitif bir gidişata işaret ediyor. Ama eğer 0.0587 dolar destek seviyesi korunamazsa, bu fiyatta olan zayıflığa işaret edecek. Böylece satıcılar kontrolü ele geçirecek. Eğer DOGE fiyatı 0.0491 dolar ile 0.0587 dolar arasındaki talep bölgesinin altında bir günlük mum oluşturursa, boğa senaryoyu geçersiz kılacak. Bunun da 0.0471 dolar seviyesine bir düşüşü tetikleme ihtimali var.

İlgili – Dogecoin (DOGE) nedir, madenciliği nasıl yapılır, geleceği nasıl?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Dogecoin fiyatı yeni bir %50 ralli fırsatı sunabilir: İşte, kritik seviyeler
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.