1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Dev yatırım fonundan heyecan veren Bitcoin tahmini!

Dev yatırım fonundan heyecan veren Bitcoin tahmini!

Dev yatırım fonundan heyecan veren Bitcoin tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yatırım yönetimi firması Ark Invest tarafından hazırlanan yeni bir rapor, Bitcoin’in önümüzdeki iki yıl içinde heyecan veren bir fiyat seviyesine ulaşacağını öngörüyor. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler haberimizde.

Dev yatırım fonundan heyecan veren Bitcoin tahmini!

Lider kripto para birimi Bitcoin haftanın son gününde yatay bir görünüm veriyor. Bitcoin, geçtiğimiz hafta içerisinde uzun süredir konsolide olduğu 19.000 dolarlık seviyenin üzerine sıçradı ve 21.000 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıktı. Bitcoin’deki fiyat hareketliliği kripto para yatırımcılarını bir nebzede olsa heyecanlandırdı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

14.11 milyar dolarlık yatırımı yöneten yatırım yönetimi firması Ark Invest tarafından hazırlanan yeni bir rapor ise yatırımcıların beklentilerini daha da büyüttü.

Ark Invest’in raporu, Bitcoin’in önümüzdeki iki yıl içinde 100.000 dolara veya daha fazlasına ulaşabileceğini gösteriyor. Bulguları en değerli kripto para biriminin tarihsel analizinden alınan rapor, Bitcoin’in S&P 500 ve Nasdaq’tan daha az volatil hale geldiğini belirtiyor.

Ark Invest kripto analisti Yassine Elmandjra, Son dalgalanma bu kadar düşük olduğunda, Bitcoin bir yıldan az bir sürede 9.000 dolardan 60.000 dolara yükseldi” diye tweet attı ve Bitcoin’in bir sonraki boğa koşusunda %500’lük bir yükseliş gerçekleştirebileceğini söyledi.

bitcoin Dev yatırım fonundan heyecan veren Bitcoin tahmini!

 

Bu haftanın başlarında, Ark Invest’in kurucusu ve CEO’su Cathie Wood, Bitcoin’in “önümüzdeki on yıl içinde” 100.000 $ işaretine ulaşacağını yineledi. Bloomberg’den Tom Mackenzie ile konuşan fon yöneticisi, büyümenin büyük olasılıkla, düşen fiyatlar ile varlığa giderek daha fazla ilgi gösteren kurumsal yatırımcılar tarafından yönlendirileceğini kaydetti.

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 21.263 dolardan işlem görüyor. BTC’nin piyasa değeri 408 milyar dolar seviyesinde. 1.057 trilyon dolarlık kripto piyasasının içerisindeki dominasyon oranı ise %38,6.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: