Loading...
btc
BTC
-0.41%
Bitcoin
63.167,54 USDT
eth
ETH
-0.63%
Ethereum
3.082,42 USDT
bch
BCH
-3.72%
Bitcoin Cash
489,36 USDT
xrp
XRP
-0.48%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
0.22%
Litecoin
78,26 USDT
bnb
BNB
-0.55%
Binance Coin
549,68 USDT
sol
SOL
-1.67%
Solana
136,21 USDT
avax
AVAX
-0.08%
Avalanche
35,13 USDT
ada
ADA
0.8%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.16%
Poladot
6,70 USDT
doge
DOGE
-2.85%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.88%
Shiba Inu
0,00 USDT

Dev varlık yöneticisinden piyasalara can suyu olacak Bitcoin adımı!

Dev varlık yöneticisinden piyasalara can suyu olacak Bitcoin adımı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük varlık yöneticilerinden biri olan ve yönetimi altında 515 milyar dolarlık varlık bulunan Apollo Global Management Inc., kurumsal yatırımcılara kripto para hizmeti sunmaya başladı.

Apollo’dan kurumsal yatırımcılar için Bitcoin adımı

Dünyanın en büyük varlık yöneticilerinden, yönetimi altında 515 milyar dolarlık varlık bulunan Apollo Global Management Inc, kurumsal yatırımcılara kripto seçeneği sunmaya başladı. Bu minvalde, dijital varlık platformu Anchorage Digital aracılığıyla müşterileri adına kripto depolamaya başladı. 

İlginç bir şekilde, bu adım kripto sektörü için zorlu geçen bir yılın ortasında geldi. En büyük dijital varlık olan Bitcoin (BTC), yatırımcıların artan enflasyon, faiz artışları ve döviz kurları gibi makro ekonomik koşullar hakkında giderek daha fazla endişe duyması nedeniyle 2022’nin başından bu yana %50’den fazla düşüş kaydetti. 

İlginizi çekebilir:

Dev varlık yöneticisinden piyasalara can suyu olacak Bitcoin adımı!

 

Sahip olduğu kripto varlık türlerini açıklamasa da Apollo, Anchorage ile ortaklığın geçen yılın ortalarına dayandığını ve o zamandan beri müşterilerinin kripto yatırımlarını en iyi nasıl koruyacağını araştırmaya başladığını söyledi. Ayrıca Apollo, Anchorage’ın Aralık 2021’de sona eren D Serisi fon toplama turuna katılmıştı.

Apollo’nun dijital varlıklar ekibinin COO’su Adam Eling kripto para ve Bitcoin adımı ile ilgili şunları söyledi:

“Blockchain teknolojisini uygulamanın yaratıcı yollarını araştırırken, müşteri varlıklarının korunması için Anchorage ile işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bu arada, Para Birimi Denetleme Ofisi’nden ulusal bir güven bankası sözleşmesine sahip bir kripto şirketi olan Anchorage Digital’in başkanı Diogo Mónica ise, kriptonun gelip geçici bir şey olmadığını ve çok uzun vadeli bir süreç olarak düşünülmesi gerektiğini dile getirdi. Aynı zamanda teknoloji ve büyük kurumlar için kısa vadede volatilitenin gerçekten önemli olmadığını söyledi.

Mónica ayrıca, Anchorage Digital’in gelecekte Apollo ortaklığının nasıl daha da genişletebileceği konusunda Anchorage’da görüşmelerin yapıldığını söyledi.

Bu arada nisan ayında Apollo, JPMorgan Chase’in (NYSE: JPM) eski bir yöneticisi olan Christine Moy’u işe aldı. Şirket genelinde dijital varlık stratejisinden sorumlu olacağı ve şirketin kripto para birimleri, blok zinciri ve Web3 ile ilgili yatırım kararlarında önemli bir rol oynayacağı belirtildi.

İlginizi çekebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.