1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Büyük çöküş sonrası Shiba Inu boğalarından şaşırtan atak!

Büyük çöküş sonrası Shiba Inu boğalarından şaşırtan atak!

Büyük çöküş sonrası Shiba Inu boğalarından şaşırtan atak!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu boğaları pes etmedi, son düşüşten güçlü kalktı! CoinMarketCap’te 14. sıraya yükselen meme coin ise, verdiği kayıpların büyük bir kısmını telafi etti.

Shiba Inu boğaları pes etmedi!

Kripto para piyasasını etkisi altına alan büyük çöküş sonrası, Shiba Inu boğaları çabuk toparlandı. CoinMarketCap’te 14. sıraya yükselen Shiba Inu (SHIB), son günlerde verdiği kayıpların büyük bir bölümünü telafi etti.

Shiba Inu (SHIB) yeniden ivme kazanarak, dip seviyeden yaklaşık %40 değer kazandı. Bu yükseliş, en popüler ikinci meme coinin Poligon (MATIC)’u aşarak, CoinMarketCap’te 14. sıraya yükselmesini sağladı.

Büyük çöküş sonrası Shiba Inu boğalarından şaşırtan atak!

Shiba Inu (SHIB), 22 Ocak’ın en düşük seviyesinden yaklaşık %40 toparlanarak etkileyici bir geri dönüş yaptı.

Böylece CoinMarketCap verilerine göre, Shiba Inu Polygon’u (MATIC) geride bırkarak, piyasa değeri bakımından 14. en büyük kripto para oldu.

Köpek temalı kripto para birimi şu anda, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’te 0.00002316 dolardan işlem görüyor.

KoinMedya olarak daha önce söylediğimiz gibi, SHIB, keskin bir satış çılğınlığının ortasında 6 Ekim’den bu yana en düşük seviyesi olan 0.00001704$’a kadar düştü.

Cumartesi günü piyasa değeri bakımından 16. sıraya geriledi ve diğer kripto para birimlerine kıyasla, ciddi oranda daha düşük performans gösterdi. Son haftalarda artan yanma oranı bile bu müthiş çöküşü önlemeye yetmedi.

Bununla birlikte, IntoTheBlock tarafından paylaşılan verilere göre, şu anda SHIB sahiplerinin sadece %39’u kârda.

İlgili: SHIB ordusundan rekor coin burn! Shiba Inu fiyatını nasıl etkileyecek?

Elbette bu %40’lık yükseliş, kriptonun en dip seviyesinden başlayarak gerçekleştirdiği bir çıkıştı. Nitekim Ethereum tabanlı token, son yükselişe rağmen hala ATH (tüm zamanların en yüksek) seviyesinden %-73.37 düşüş gösteriyor.

Aynı zamanda, piyasadaki genel trende ayak uyduran SHIB fiyatı, geçen haftadan bu yana %24’lük bir değer kaybı ile 0,00002318 dolardan işlem görüyor.

Bu arada en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), (Bitstamp borsasında) son birkaç ayın en düşük seviyesi olarak 34.000 doları gördü. En büyük altcoin olan Ethereum (ETH) ise, 2.300 dolara kadar düştü.

Büyük çöküş sonrası Shiba Inu boğalarından şaşırtan atak!

Uphold artık Shiba Inu coini destekliyor!

Popüler bir kripto borsası olan Uphold kısa bir süre önce, Shiba Inu’yu listelediğini ve meme coini benimseyen en iyi işlem platformlarından biri olduğunu duyurdu.

Dahası bu ayın başlarında Dogecoin’in en büyük rakibi, Hindistan merkezli kripto para borsası Giottus ve Meksika kripto para borsası Bitso’da da faaliyet göstermeye başladı.

Ancak sıfır komisyonlu işlem imkanı sunan popüler borsa platformu Robinhood, yüz binlerce talebe rağmen henüz Shiba Inu’yu listelemedi.

İlgili: Robinhood borsasından kripto para yatırımcıları için güzel haber!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.