Loading...
btc
BTC
0.33%
Bitcoin
64.355,41 USDT
eth
ETH
-1.03%
Ethereum
3.482,05 USDT
bch
BCH
0.71%
Bitcoin Cash
385,67 USDT
xrp
XRP
-0.77%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.27%
Litecoin
73,96 USDT
bnb
BNB
-0.17%
Binance Coin
585,10 USDT
sol
SOL
-0.4%
Solana
134,05 USDT
avax
AVAX
-8.73%
Avalanche
25,08 USDT
ada
ADA
-0.41%
Cardano
0,37 USDT
dot
DOT
0.54%
Poladot
5,64 USDT
doge
DOGE
-0.44%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.39%
Shiba Inu
0,00 USDT

Coinbase’in eklediği 2 Ethereum coinde ralli

Coinbase nft
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, iki düşük piyasa değerli ETH tabanlı tokeni listelediğini duyurdu. Bu iki coinin fiyatında da yükselişler var. Ayrıntılara bakalım.


Coinbase’in eklediği 2 Ethereum altcoinde ralli

Kripto para piyasası konsolide olmaya devam ederken, ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, iki Ethereum (ETH) tabanlı altcoin projesine destek ekledi.

Coinbase, Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, Ethereum ağı üzerinde bulunan iki coin Aragon (ANT) ve Rocket Pool’a (RPL) 8 Aralık’tan itibaren destek vermeye başlayacağını duyurdu. Bunun için bu iki coin için yeterli likidite seviyelerinin yakalanması gerekiyor.

İlgili – Coinbase ve Apple arasında kripto savaşı

Aragon (ANT) nedir?

Aragon, 91 milyon dolar piyasa değerine sahip bir kripto para. Bu projenin amacı merkezsiz otonom organizasyonlar (DAO) inşa etmek için çerçeve sağlamak. Böylece kullanıcılara Ethereum blockchain üzerinde kolayca DAO oluşturma olanağı sağlıyor. Projenin yerel kripto parası ANT ise kullanıcıların öneriler üzerinde oy kullanmasına imkan tanıyor.

Rocket Pool (RPL)

Rocket Pool da başka bir Ethereum tabanlı kripto para projesi ve bir staking havuz protokolü. Bu projenin amacı, ETH 2.0 staking yapmak için gerekli sermaye ve donanım gereksinimlerini azaltmak. Yerel tokeni RPL ise yönetim amaçlı kullanılıyor. Aynı zaman RPL, Rocket Pool üzerinde sigorta amaçlı staking yapılabilir.

İlgili – Coinbase’in Ripple’ı (XRP) delist etmesi fiyatı nasıl etkiler?

Coinbase

Her iki token de Coinbase’in listeleme yol haritasına geçen hafta eklenmişti. Borsa, listeleme süreçlerine şeffaflık getirmek ve önceden haber alarak buradan kazanç sağlama olaylarını önlemek için listeleme yol haritası oluşturarak listeleme potansiyeli olan kripto paraları önceden duyuruyor.

RPL fiyatı son yedi günde yüzde 7 yükseldi. Ancak son birkaç günde 21 dolar ile 19,70 dolar arasında konsolide oluyor.

Aragon daha büyük bir güç gösterdi. ANT coin son bir haftada yüzde 20 yükseldi ve şu an günlük bazda da yüzde 9,5 oranında değer kazandı.

Coinbase, borsada işlem gören coin sayısını artırmaya devam ediyor. Son bir yılda listelediği coin sayısını iki kat artırdı.

İlgili – Ethereum fiyatı yönü belirleyecek kritik bölgede: Güncel ETH teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.