1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Coinbase etkisi ile yüzde 74 ralli yapan altcoin

Coinbase etkisi ile yüzde 74 ralli yapan altcoin

Coinbase etkisi ile yüzde 74 ralli yapan altcoin
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Coinbase’in bireysel ticaret platformuna eklediği bir altcoin sadece 2 günden yüzde 74 ralli yaptı.


Coinbase etkisi ile yüzde 74 ralli yapan altcoin

ABD’nin lider kripto para borsası Coinbase, bireysel ticaret uygulamasına kripto para piyasasında son günlerde yükselişleri ile dikkat çeken bir dizi coini eklediğini duyurdu.

Coinbase, destek ekleyeceği coinler arasında Decentralized Social (DESO) de var. DESO, Coinbase.com’a eklenecek. Buna ek olarak iOS ve Android uygulaması ve platformlarında da bu coin için destek getiriliyor.

Coinbase, bu hafta başında da profesyonel ticaret platformu olan Coinbase Pro’ya DESO’yu eklemişti.

Kripto para piyasasının bu dev kuruluşunun bu altcoine aniden destek sağlaması ile DESO fiyatı da sadece iki günde yüzde 74’lük bir ralli yaptı.Decentralized Social (DESO) fiyatı bu süre zarfında 94.12 dolardan 164.20 dolar zirveye kadar koştu.

İlgili – CEEK VR nedir ve geleceği nasıl? Güncel CEEK coin haber ve gelişmeleri

Coinbase etkisi ile yüzde 74 ralli yapan altcoin Decentralized Social (DESO)

Decentralized Social, kendisini katman 1 blockchain olarak tanımlıyor. Bu blockchain geliştiricilerin kolayca hızlı ve tescilli sosyal medya uygulamaları oluşturmasını sağlamak için tasarlandı.

DESO ise platformun yerel kripto parası ve burada sosyal tokenler ve non-fungible tokenler (NFT) satın almak için kullanılıyor. DESO kullanılarak aynı zamanda profil ve merkezsiz uygulamalarda yayınlar oluşturulabilir.

Bu proje, Nader Al-Naji tarafından başlatıldı. Nader Al-Naji aynı zamanda sosyal medya platformu BitClout’un da kurucusu.

DESO şimdiye kadar bir dizi girişim sermayesi şirketinden 200 milyon dolarlık bir fon topladı. Bunlar arasında milyarder Chamath Palihapitiya’nın Social Capital’i de var.

Bu yıl Coinbase’e bir dizi coin katıldı. Bunlar arasında kısa süre önce eklenen API3 (API3), Bluezelle (BLZ), Gods Unchained (GODS), Immutable X (IMX), Measurable Data Token (MDT), Ribbon Finance (RBN) ve Circuits of Value (COVAL) de var.

İlgili – Moonriver nedir ve geleceği nasıl? Güncel MOVR coin haber ve gelişmeleri

Kaynak