1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Celsius Network işlemleri durdurdu yeni Terra vakası mı?

Celsius Network işlemleri durdurdu yeni Terra vakası mı?

Celsius Network işlemleri durdurdu yeni Terra vakası mı?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para kredi platformu Celsius Network kripto para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı. İkinci bir Terra (LUNA) vakası mı?

Celsius Network işlemleri durdurdu

Kripto para kredi platformu Celsius Pazar gecesi yaptığı açıklama ile platform üzerinden kripto para çekim, swap ve platform içi transfer işlemlerini, “geçici olarak” durdurduğunu bildirdi.

Yapılan açıklamada şunlara yer verildi.:

Bütün Celsius topluluğunun yararına olacak şekilde, Celsius’u daha iyi bir pozisyona sokabilmek, likidite stabilizasyonu sağlamak için [kripto para] çekim, swap ve hesaplar arası işlemlere ara veriyoruz.

Celsius Network işlemleri durdurdu yeni Terra vakası mı?

 

Celsius ekibinin açıklamasında özellikle, “likidite stabilizasyonu”na vurgu yapılması dikkat çekici. Ekip açıklamanın devamında;

Dikkate alacağımız çok fazla unsur var. Bu süreç uzun sürecektir ve gecikmelerle karşı karşıya kalabiliriz.

Sosyal medyada hızla yayılan açıklama haberi ağın ciddi bir likidite sorunu yaşadığı yönünde yapılan paylaşımlarla beraber Celsius Network yerel tokeni CEL token, hızla düşüşe geçti.

Celsius fiyatı açıklama sonrası, CEL token işlem hacmi %43,51oranda artarken, Celsius fiyatı, yazı anı itibariyle, %41.81 oranında düştü.

İlgili: Celsius nedir? Celsius Network ne işe yarar?

Etiketler: