1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. Balinalar gözünü Cardano’ya dikti! – İşte ADA fiyatını etkileyebilecek faktörler…

Balinalar gözünü Cardano’ya dikti! – İşte ADA fiyatını etkileyebilecek faktörler…

Balinalar gözünü Cardano’ya dikti! – İşte ADA fiyatını etkileyebilecek faktörler…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano topluluğu, Vasil öncesi ADA fiyat görünümü konusunda iyimser olmaya devam ederken; ADA coin, balinalar tarafından da yoğun bir şekilde ilgi görüyor.

Vasil öncesi ADA fiyatı yükselir mi?

Cardano (ADA), Binance Smart Chain (BSC) üzerinde işlem yapan en büyük 2.000 balina tarafından en fazla hodl edilen ilk 10 varlık arasına girdi. Son alımlar ile birlikte ADA’nın fiyatı son 24 saatte yaklaşık %2 artış kaydetti.

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, ADA fiyatı, 0,47 dolardan işlem görüyor.)

 

Ancak Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’ın “makro faktör baskınlığı” şeklinde tanımladığı etki henüz tam olarak fiyatlara yansımadı. Yani büyük yatırımcıların alımları, ADA fiyatı üzerinde henüz beklenen etkiyi yapmadı.

Balinalar gözünü Cardano'ya dikti! - İşte ADA fiyatını etkileyebilecek faktörler...

Bununla birlikte kripto ekosistemindeki keskin düzeltmelere rağmen Hoskinson iyimser bir bakış açısına sahip. Hatta Hoskinson’a göre, “Cardano hiç bu kadar güçlü olmamıştı.

İlgili: Cardano kurucusundan ADA fiyatındaki düşüşle ilgili iddialı yorum…

“Makro faktörler her zaman kazanır” diyen Hoskinson ayrıca, mevcut fiyatlarına henüz yansımamış olsa da kripto piyasasında birçok projenin sağlam olduğunu düşünüyor.

  Cardano’nun yerel tokeni ADA’nın son zamanlardaki zayıf performansı hakkında soru sorulduğunda, ünlü kurucu, kripto para birimlerinin ayı piyasasına girdiğini söyledi ve bu yüzden de hiçbir duyurunun mevcut fiyatlar üzerinde bir fark yaratmayacağını kabul etti.

İlginizi çekebilir:
Ünlü CEO’dan çarpıcı iddia: “Ethereum Bitcoin ile rekabet edemez!” Peki neden?

Cardano (ADA) fiyat tahmini

Cardano topluluğu her zamankinden daha iyimser!

Vasil ana ağının lansmanına yaklaşık iki hafta kala Cardano topluluğu, ADA’nın fiyat hareketi konusunda iyimserliğini koruyor. Örneğin bir Cardano topluluğu üyesi ve havuz operatörü olan Carolin Talin, uzun vadeli ADA fiyatı için şöyle bir tahminde bulundu:

 “ADA’nın asla 10 dolara ulaşamayacağını düşünen bazı öngörüsüz insanlar var. Gözünüz Cardano’da olsun.”

Cardano havuz operatörü Andrew Westberg ise şöyle bir tweet attı:

 “IOG mühendisleriyle görüştükten sonra Cardano’nun geleceği hakkında olumlu düşünüyorum. Her şey olması gerektiği gibi ilerliyor. Birinci sınıf ekip. Geri bildirime açık. Vasil ve ötesi için hazır.”

Bu arada IOG’ye göre, dört borsa daha (BKEX, Bitkub, Litebit.eu, BitMart) Vasil yükseltmesi için hazır olduklarını açıkladı.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: