1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analistten %250 patlama yapan altcoin için parabolik ralli açıklaması

Analistten %250 patlama yapan altcoin için parabolik ralli açıklaması

Analistten %250 patlama yapan altcoin için parabolik ralli açıklaması
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Çok sayıda takipçisi olan bir kripto analist ve trader, bir altcoin ile ilgili boğa beklentiler dile getiriyor. Bu altcoin ise sadece birkaç günde yüzde 250’yi aşan yükselişi ile dikkat çekmişti.


Analistten %250 patlama yapan altcoin için parabolik ralli açıklaması

Altcoin Sherpa takma adını kullanan ve Twitter’de 182,700 takipçisi olan kripto analist, Fibonacci indikatörleri üzerinden Luna Classic (LUNC) değerlendirmesini paylaşıyor. Analiste göre, LUNC fiyatı son günlerde dikkat çeken rallisine devam edecek. Bunun için tek koşul Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatlarını seviyelerini korumaları.

İlgili – Terra Luna Classic (LUNC) nedir? LUNC coin haber ve gelişmeleri

LUNC, Mayıs ayında Terra (LUNA) blockchain ağından yaşanan çöküş sonucu geride kalan orijinal LUNA coine verilen yeni ad. Terra eko sistemi Terra 2.0 çıkararak yoluna devam ederken, eski coine Luna Classic adı verilmişti. Analist şöyle devam ediyor:

“LUNC: Bence duraklama durumlarında Fibonacci uzatma seviyeleri kullanılabilir. Ben parabolik bir ralli bekliyorum. Tabii BTC ve ETH’nin mevcut seviyelerine tutunmaları gerekiyor.”

Analistten %250 patlama yapan altcoin için parabolik ralli açıklaması

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Luna Classic, 24 Ağustos’ta açılışı 0.000106 dolardan yaptı. 6 Eylül’deki kapanışı ise 0.000379 dolardan oldu. Bu da yüzde 257’lik bir kazanç demek. Luna Classic şu an 0.000345 dolardan işlem görüyor. Selefi Terra (LUNA) ise 1.83 dolardan işlem görüyor.

Luna Classic rallisinin sebebi ise LUNC sahiplerine ödül olarak LUNA airdrop yapılması önerisi. Bu rallinin sebebinin ayrıntılı açıklaması aşağıdaki bağlantıda yer alan haberimizde.

Bakınız: Terra Luna Classic (LUNC) fiyatı %111 artışla sürpriz yaptı: İşte, sebebi

LUNA coinin Mayıs ayında çöküşü kripto para sektörüne büyük darbe vurmuştu. Piyasa milyarlarca dolar kaybederken, ardından da birçok kripto para Haziran ayında yılın en düşük seviyesini görmüştü. Buna Bitcoin ve Ethereum gibi sektörün devleri de dahil.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.