1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bu NFT projesi, kritik Ethereum işlem hacmi ile rekor kırdı
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Bu NFT projesi, kritik Ethereum işlem hacmi ile rekor kırdı

Bu NFT projesi, kritik Ethereum işlem hacmi ile rekor kırdı
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dev NFT pazar yeri, büyümeye devam ederek, kritik bir işlem hacmini aştı. Şimdiden 1 milyar dolarlık ETH değerinde işlem gerçekleştirdi.


NFT pazar yeri 1 milyar dolar ETH işlem hacmini aştı

Büyük non-fungible token (NFT) eşler arası pazar yeri OpenSea, önemli bir rekor kırdı. Platformun işlem hacmi bu ay 1 milyar dolara ulaştı.

OpenSea kurucu ortağı ve CEO’su Devin Finzer, platformun rekor işlem hacmini Twitter üzerinden duyurdu. Ağustos ayının başında OpenSea sadece 48 saatte 95 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetmişti. Sadece bu bile 2020 yılının toplam işlem hacminin çok üzerinde.

Devin Finzer (@dfinzer) şöyle yazdı:

“OpenSea, Ağustos ayı için 1 milyar dolar işlem hacmine ulaştı. Ve NFT’ler hala başlangıç çağında.”

DappRadar’ın verilerine göre, OpenSea son 30 günde 1.2 milyar dolarlık 385,500 ETH tutarında işlem hacmi gerçekleştirdi. Burada yüzde 900’ü aşan astronomik bir yükselişten bahsediyoruz.

İlgili – Ünlü ekonomi dergisinin ilk kripto adımları: NFT sattı, ETH aldı ve HODL

NFT’lerin hızlı yükselişi

Gerçekten de OpenSea’nin 1 milyar dolar rekoru, NFT’lerin hızlı büyümesi ve benimsenmesinin bir işareti. Ünlüler, sanatçılar, spor kulüpleri, müzisyenler ve diğerleri, çeşitli dijital sanatlarını piyasaya sürerek yeni gelişen endüstriden yararlanmaya devam ediyor.

KoinMedya.com olarak bu alandaki gelişmeleri daha önce haber vermiştik. Ağustos ayının başlarında New York merkezli Amerikan eğlence devi Marvel Entertainment, çizgi roman süper kahramanlarından biri olan Spiderman’in 24 saatten kısa bir sürede tükenen ilk NFT setini piyasaya sürmüştü. Şirket daha sonra Captain America dijital koleksiyon serisini başlattı.

İlgili – Bu da oldu! Binance CEO’sunun NFT’si “Mr.CZ Punks”- Ne kadara satıldı?

NFT piyasası daha bebeklik çağında

Bu arada OpenSea CEO’su daha yeni olan bu pazarın bebeklik çağında olduğunu söyledi. Ona göre NFT yeni bir internet olabilir.

Kaynak

İlgili – Dünyanın en büyük NFT oyunundan 1 milyar dolar satış rekoru

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: