1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Analiste göre bu altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazırlanıyor!

Analiste göre bu altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazırlanıyor!

Analiste göre bu altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazırlanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa, Twitter’da yaptığı analizde bu altcoinler için yeni tahminler açıkladı. Detaylar haberimizde.

Analiste göre bu altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazırlanıyor!

Kripto piyasası durgun bir hafta geçiriyor. Bitcoin nisan ayının en düşük seviyelerinde dolaşsa da 40,000 dolarlık kritik desteği tutmaya çalışıyor. Mart ayının ortasından sonra başlayan yükselişle birlikte 48,000 dolarlık seviyeyi gören lider kripto parada ayılar ile boğaların egemenlik savaşı kıyasıya devam ediyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 40,080 dolardan işlem görön BTC’nin yoplam piyasa değeri de 762 milyar dolara geriledi.

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

altcoin Analiste göre bu altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazırlanıyor!

Altcoin piyasasında da aynı görüntü hakim. Ethereum, 3,000 dolarlık kritik desteğe tutunmaya çalışıyor. Son 24 saatte yatay bir görünümde olan ETH’nin piyasa değeri 367 milyar dolarda.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Genel durgunluk devam ederken analizleri birçok yatırımcı tarafından yakından takip edilen analist Altcoin Sherpa, sosyal paylaşım platformu Twitter’da yaptığı analizde Near Protocol, AVAX ve Zilliqa’yı ele aldı.

İlgili: Near Protocol (NEAR) fiyat tahmini

Analist, NEAR’ın tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazırlandığını tahmin ediyor. Yazım sırasında 16,31 dolardan işlem gören NEAR, tüm zamanların en yüksek seviyesine 16 Ocak 2021’de 20,42 dolar ile ulaştı. Sherpa, NEAR’ın bu seviyeye ulaşmadan önce bir alım fırsatı daha vereceğini belirtti. 14 dolarlık seviyenin giriş için harika bir yer olduğunu da tahmin ediyor.

Analist, başka bir Ethereum (ETH) rakibi Avalanche (AVAX) için de değerlendirmelerde bulundu ve AVAX’ın rakiplerine göre daha düşük bir performans göstereceğini ifade etti.

AVAX, 77 dolardan işlem görüyor. Ethereum rakibi son 7 günde %15’e yakın değer kaybetti.

Ünlü analistin düşüş beklediği altcoinlerden biri de Zilliqa, ZIL, teknik verilerinin şu anda pek parlak görünmediğini 0,13 doların üzerine çıkmadığı sürece de yükseliş beklentisi olmadığını söyledi.

İlgili: Zilliqa (ZIL) fiyat tahmini

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: