fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Güncel Zilliqa fiyat tahmini, uzmanların gelecek öngörüleri
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Güncel Zilliqa fiyat tahmini, uzmanların gelecek öngörüleri

Güncel Zilliqa fiyat tahmini, uzmanların gelecek öngörüleri
0

Zilliqa fiyat tahmini bir yıl içinde en çok değişiklik gösteren piyasa beklentilerinden. ZIL coin için yapılan güncel tahminlere bir göz atalım


Uzmanların Zilliqa fiyat tahmini

Zilliqa bir kripto para ve birçoklarının ilgisini çekiyor. Buradan yola çıkarak farklı site ve uzmanların ZIL token fiyat tahminlerine bakalım. Kıyaslama yapabilmeniz için bu yazı hazırlanırken Zilliqa (ZIL) fiyatının CoinMarketCap’te 0.08494 dolardan işlem yaptığını söyleyelim.

Zilliqa fiyat tahmini tablosu geçen yıl gerçekten tepetaklak oldu ve trendi yılın başından sonuna doğru tamamen değiştirdi. Coin geçen yıl boyunca tarihi bir yolculuk yaptı. ZIL coin eğilimi oldukça hareketliydi ve çok iyimser bir hava yarattı. Coin, özellikle yaptığı ortaklıklar ile  hızla büyüyebilir.

Yeni Ortaklıklar ve geliştirmeler, Zilliqa’yı ilgi odağı haline getirecek ve onu yatırımlar ve sosyal açıdan saygın bir kripto para birimi haline getirecek. Bu süreçte, her geçen saniyede daha fazla işlem gerçekleştirilecek ve bu da kripto rakipleri için zorlu  olduğunu kanıtlayabilir.

1 yıllık geçmiş verilere ve piyasa değeri gelişimine dayanarak, coinin yakında dünyanın en büyük kripto para borsalarında yer alması için Ethereum tabanından geçiş yapan kendi blok zinciri platformuyla ortaya çıkabileceğine dair beklentiler de söz konusu.

Geçen yılın fiyat ivmesine göre ve bu yılın başından itibaren Zilliqa tüm olumsuz ve karamsar eğilimlere veda edebilir ve iyimserlik dolu umutlar ve vaatler çağının başlangıcı olabilir. Zilliqa fiyat tahmini 2021’e göre, coin son 3 ayda büyük bir büyüme kaydetti ve geçici fiyat düşüşlerine rağmen yukarı yönlü hareketine devam edebilir.

Zilliqa fiyat tahmini Güncel Zilliqa fiyat tahmini, uzmanların gelecek öngörüleri

İlgili – Güncel Zilliqa coin rehberi: ZIL coin nedir? Sharding teknolojisinin 1 numaralı kripto parası

1 – Bein In Crypto

“Bein In Crypto” bir kripto para fiyat tahmini sitesi ve ayrıntılı kripto tahminleri yayımlıyor. Bu siteye göre ZIL fiyatı beş yıl içinde 0.20 dolara ulaşabilir.

Zilliqa 1 dolara ulaşabilir mi?

Bein In Crypto’nun Zilliqa fiyat tahminine göre, ZIL fiyatı beş yıl içinde 0.19 dolara ulaşabilir. Yakın bir zamanda 1 doları görme ihtimali ise düşük.

2 – Trading Beasts

Trading Beast de bir Zilliqa fiyat tahmini yaparken, 2020’de tokenin fiyatının 1.15 dolara ulaşabileceğini kaydediyor. 2022 yılı için ise 5 dolara ulaşacağı belirtiliyor.

3 – Wallet Investor

Yukarıdaki boğa tahminden sonra Wallet Investor bir ayı tahmin yapmayı tercih etmiş. Bu siteye göre ZIL düşüş yaparak 0.29 dolara gidebilir.

 

İlgili – Zilliqa blockchain firması Elliptic ile güçlerini birleştirdi

Zilliqa Fiyat Tahmini 2021


Zilliqa’nın fiyatının 2021’in sonunda 0.30 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor. Zilliqa’nın fiyatındaki son ralliye göre, geçen hafta 0,21 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu nedenle, bu yılın sonuna kadar 0,30 dolar işaretini geçmesini bekleyebiliriz. Düşük seviye, kritik destek seviyesi olan 0.17 dolar civarında olabilir. Bu nedenle, Zilliqa tahminine göre, kısa vadeli yatırımcılar veya tüccarlar Zilliqa’yı düşüşlerde satın alabilir. Bu sayede yatırımlarından önemli kazançlar elde edebilirler.

Zilliqa Fiyat Tahmini 2022


Zilliqa fiyatının 2022 yılında 0,32 doların üzerinde işlem görmesi bekleniyor. Zilliqa fiyatının beklenen en yüksek seviyesi 0,4 dolar, en düşük fiyatı ise 0,25 dolar. Yıl sonu için Zilliqa (ZIL) fiyat tahmini 0,35 dolar civarında.

Zilliqa Fiyat Tahmini 2023


Zilliqa’nın fiyatının 2023 yılında 0,41 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor. ZIL fiyatının beklenen en yüksek seviyesi 0,50 dolar, en düşük fiyatı ise 0,35 dolar. Yıl sonu hedefi için Zilliqa fiyat tahmini kısmı ortalama 0,47 dolar civarında.

Zilliqa Fiyat Tahmini 2024


2024 yılı için, tahmini ortalama ZIL fiyatı 0,47 dolar civarında işlem görebilir. ZIL fiyatının beklenen en yüksek seviyesi 0,53 dolar, en düşük seviyesi ise 0,40 dolar civarında. Uzun vadeli yatırımcılar için Zilliqa iyi bir yatırım yolu olacaktır. Yatırımcılar, popüler yöntemi, dipten satın alma yöntemini takip ederlerse, önümüzdeki 2-3 yıl içinde %100’den fazla getiri elde edebilirler.

Zilliqa Fiyat Tahmini 2025


Kripto para dünyasında mucize öngörüleri olabilir, kısa vadede sihir de olabilir. Beş yıl uzun bir süre. Uzmanların raporlarına göre bir pandemi aşısının gündeme gelmesi ZIL için bir patlama zamanı anlamına gelebilir. Zilliqa, muazzam bir fiyat artışını yansıtabilir ve önceki tüm zamanların en yüksek değerine dokunabilir. Kripto para birimlerinin uzman yatırımcıları her zaman daha uzun bir süre için plan yapar.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.