Bloomberg analistinden önemli Ethereum (ETH) rallisi açıklaması

Ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü Bloomberg analisti Mike McGlone, Ethereum (ETH) için yükseliş trendi beklendiğini bildiriyor. Bunun ayrıntılı açıklamasını ve gerekçeleri de paylaşıyor.


Bloomberg analistinden önemli Ethereum (ETH) rallisi açıklaması

Bloomberg’in kıdemli emtia analisti Mike McGlone, Ethereum (ETH) için ralliler tahminini dile getiriyor. Ona göre lider akıllı sözleşme platformu, finans teknolojisi alanını kökünden değiştirecek.

BNN Bloomberg’in yeni yayınında konuşan McGlone, değerleri dolara bağlı stabil coinlerin Ethereum ağı üzerinde çalıştığını ve bunun da ETH değerine güç verdiğini belirtiyor. Şöyle konuşuyor:

“En basit anlamıyla Ethereum’un dünyaya yaptığı şey Netflix’in Blockbuster’e yaptığı ile aynı. Finans ve teknoloji alanı ve benzer şeylerde devrim yapıyor. Ethereum ile ilgili en kilit nokta, dünyada en çok ticareti yapılan varlık olan doların tokenize edilmiş kripto versiyonlarına ev sahipliği yapması. En basit anlamıyla doların da en çok ticareti olan kripto olduğunu söyleyebiliriz. Hatta Ethereum ve Bitcoin’den daha fazla ticareti yapılıyor. Bunu da Ethereum tokenler gerçek kılıyor.”

İlgili – Ethereum fiyatında yeni bir 1,600 doları kırma girişimi: Güncel ETH teknik analizi

Ethereum

Analist, ETH’nin Bitcoin (BTC) karşısında yükseliş trendine başlamasını bekliyor. Buna ise azalan arz ve artan talep güç verecek. Analist McGlone, arz ve talep oranının ETH için yükselişe işaret ettiğini bildiriyor. Açıklamasına şöyle devam ediyor:

“Bitcoin’i performans olarak geçen Ethereum trendi hala bozulmadı. Şimdi ETH için iki kritik seviyesi var. 1,000 dolar ve 2,000 dolar. 1,000 dolar desteğinin üzerinde ve 2,000 dolar direncinin altında. Ancak bu yıl yaptığı şey bir devrimdi.


Çünkü proof of stake sisteme geçiş yaptı. Bu da temelde hiç enerji tüketmediği anlamına geliyor. Hem de enerji krizinin yaşandığı bir ortamda. Bu bir anlamda kazan kazan ve bu anlamda iyi bir iş çıkarıyor. Ancak bakılması gereken daha önemli husus arz ve talep konusunda neler yaptığı.

Arz kesinlikle düşüyor. Talep ve benimsenme de açık bir şekilde yükseliyor. Bu trendlerde bir değişim olmadığı sürece fiyat da zamanla yükselmeye devam edecek.”

İlgili – Artık Ethereum (ETH) coinleri mumla arayacaksınız

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bloomberg analistinden önemli Ethereum (ETH) rallisi açıklaması
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.