Bitcoin ve kripto para piyasasıyla ilgili 2 güzel haber

Uzun vadeli Bitcoin yatırımcıları kapitülasyonda! Endişe etmeli miyiz?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve kripto paralar artık ana akım şirketlerin de gündeminde. Bundan dolayı kriptoyla ilgili sık sık dikkat çeken ve heyecan verici haberler gelmeye devam ediyor.


Bitcoin ve kripto para piyasasıyla ilgili 2 güzel haber

Bitcoin ve kripto paralar, geleneksel finansal sisteme bir alternatif olarak ortaya çıktı. Bundan dolayı başlangıçta ne merkez bankaları ne de geleneksel finansal sistemin yapı taşları olan bankalar tarafından sıcak karşılanmadı. Ancak son birkaç yıldaki gelişmeler bankaların artık kripto para sektörünü görmezden gelemeyeceğini gösteriyor.

Mesela, merkez bankaları kendi CBDC’lerini çıkarma üzerine çalışıyor. CBDC, blockchain teknolojisine dayanan bir tür kripto para.

İlgili – Güncel Bitcoin teknik analizi: BTC fiyatında bir kez daha kritik düşüş sinyalleri!

Bankalardan Bitcoin’e büyük destek

Diğer bankalar da özellikle müşterilerden gelen talep üzerine Bitcoin ve kripto para hizmetleri vermeye başlıyor. Böyle bankaların sayısı her geçen gün artıyor. Şimdi de Amerikan Bankacılar Birliği, Bitcoin sunan bankaların yanında olduğunu duyurdu.

Bitcoin Magazine (@BitcoinMagazine) Twitter üzerinden şöyle duyurdu:

“Amerikan Bankacılar Birliği: Bitcoin sunan bankaları destekliyoruz.”

İlgili – 2022’de Bitcoin ve kripto para piyasasını coşturacak gelişme

Bitcoin ve kripto iş ilanlarında dev artış

Diğer yandan Bitcoin Magazine başka bir sondakika gelişmeyi daha duyurdu. Buna göre Bitcoin ve kripto paralarla ilgili iş ilanlarından yüzde 400’e varan bir artış var. Şöyle diyor:

“Son dakika – LinkedIn, Bitcoin ve kripto para iş ilanlarının 2021’de yüzde 395 arttığını açıkladı. teknoloji sektörüne göre 3x artış.”

İlgili – Güncel Bitcoin (BTC) fiyat tahmini, gelecek beklentisi 2022- 2025

Bu da şunu gösteriyor. Artık birçok kurumsal şirketin gündeminde kripto paralar var. Bundan dolayı da bu sektörle ilgili iş ilanları bu kadar arttı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin ve kripto para piyasasıyla ilgili 2 güzel haber
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.