BTC : 64638 ₺ ETH : 1507 ₺ XRP : 1.362 ₺ LTC : 304.5 ₺ USDT : 6.785 ₺ XLM : 0.4693 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Bitcoin satın almak için uygun konumda mı?

Bitcoin satın almak için uygun konumda mı?

Bitcoin satın almak için uygun konumda mı?
0
huobi_koinmedya

Bitcoin satın almak için uygun bir konumda bulunuyor mu? 2019 yılının Nisan ayından bu yana oldukça iyi bir performans sergilemeyi başaran  Bitcoin  bu momentumu sürdürecek mi?


Bitcoin satın almak için uygun bir konumda mı?

Bitcoin ne zaman satın alınmalı? Haftalardır bir ralliye sahne olan ve son zamanlarda geri dönüş yaşayan piyasada, bundan sonra bizi neler bekleyebilir? Bitcoin yükselecek mi yoksa tekrar aşağılara mı inecek? Ne yapalım Bitcoin alalım mı? Bekleyelim mi?

Bitcoin satın almak için uygun Bitcoin satın almak için uygun konumda mı?

Yazımızın hazırlandığı sırada BTC 10,817 dolardan işlem görüyor. son 24 saatte kazanımı % 3,02 civarında. BTC’nin şu anda bulunduğu konumu hiç dikkate almayıp, yakında yeni bir yükseliş hareketi göstereceğine inananların sayısı oldukça fazla. Bu analistlere göre BTC’nin yaşadığı geri çekilme geçici ve önümüzdeki haftalarda ciddi bir kazanım gösterebilir.

koinmedya_brave

Bu düşünceye sahip analistlerden birisi Mike Dudas. Mike Dudas The Block Crypto’nun kurucu ortağı ve CEO’su. Dudas Twitter’da BTC ile ilgili beklentilerini paylaştı.

Bakınız:Peter Brandt: Bitcoin’in parabolü kırması BTC fiyatını çökertmez

Bitcoin almak için doğru zamanda mıyız?

Dudas paylaştığı twitinde yakında önemli oranlarda bir artış beklediğinden söz ediyor.

” Evet inanıyorum bir kaç ay içinde BTC çok önemli oranda yükselecek. Bu şekilde bir cümleyi geçtiğimiz Aralık ayından bu yana kurmamıştım. Ben bugün hem BTC hem de ETH alırım.”

koinmedya_brave

Bakınız:Bitcoin BTC fiyatı satın alım için fırsat sunuyor

Piyasa uzmanlarının her zaman tavsiye ettiği yöntem fiyatların düştüğü zaman almak, yükseldiği zaman satmak. Muhtemelen Dudas da bunu tavsiye ediyor.

Son yaşanan geri dönüş hareketini Facebook ve Libra olayının sonucu olarak yorumlayanlar çoğunlukta. Bu gerçekse eğer fiyatların yinede düşme ihtimali söz konusu. ABD’nin Libra’nın üzerine gitmeye devam etme ihtimali ve Libra’nın yasal destek alamama ihtimali yüksek.

Ancak bu gerçeğin uzun vadede BTC’yi çok da etkilemesi beklenmiyor. Her halükarda aslında BTC yerini sağlamlaştırmış durumda ve ilerleyen zamanlarda yeni bir yükseliş hareketi gösterebilir.

Bakınız:Mevcut Bitcoin boğa koşusu 2017 koşusundan çok farklı olacak – İşte sebebi

Bakınız: Kripto uzmanı: Büyük Bitcoin boğa koşusu henüz başlamadı bile!

 

Etiketler: