Bitcoin için nihayet sevindiren haber geldi: Artık ayılar…

Bitcoin için nihayet sevindiren haber geldi: Artık ayılar…
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin için nihayet sevindiren haber geldi! Popüler bir kripto para analisti, en büyük dijital varlık tüm zamanların en yüksek seviyesinin yaklaşık %75 altında seyrederken, ayıların artık yorulduğunu söylüyor.

Bitcoin için sevindiren yorum: Artık ayılar ivme kaybediyor!

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen YouTube’da yayınladığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde, 779.000 abonesine, Bitcoin için sevindirici bir gelişmeden bahsetti.

Analist, Bitcoin arzının kar ve zarar oranına dayanarak, piyasa değerine göre en büyük kripto paranın fiyatı düşmeye devam ederken, ayıların ivme kaybettiğini söyledi.

 

Bitcoin için nihayet sevindiren haber geldi: Artık ayılar…

 

“Ayıların artık güç kaybettiğini görebilirsiniz…

Demek istediğim, ilk büyük düşüş gibi, her yeni düşüş ayağında ayılar müthiş bir ivmeye sahipti.

İkincisinde, hala iyi bir ivme.


Üçüncüsünde, biraz ivme.

Dördüncüsünde, ivme gerçekten yavaşlamaya başlıyor.

Bu nedenle, biz ayı piyasasında daha da derine indikçe, ayılar yavaş yavaş ivme kaybediyor.”

İlginizi çekebilir:

 

 

Kripto stratejisti, ayılar ivme kaybettikten sonraki aşamanın ise, yükseliş döngüsü başlamadan önceki konsolidasyon aşaması olduğunu söylüyor.

“Bu ilk düşüşlerde, büyük ivme olur. Aşağıya indikçe, ayılar ivme kaybediyorlar. Ve sonunda boğalar ayıları dengeliyor. Ve ardından o uzun birikim aşamasına geçiyoruz… sonra bir sonraki döngü için güçleniyoruz.”

Cowen’a göre, mevcut ayı piyasası, çeşitli şirketlerin çöküşü ve kötüleşen makro ortam da dahil olmak üzere, kripto sektörünün 2022’de karşılaştığı benzersiz zorluklara rağmen, daha önceki ayı piyasalarına benziyor:

“Kripto para piyasasında bu yıl yaşanan her şeye rağmen – sadece Celsius, FTX ve Terra (LUNA) gibi şeyler değil; yakın zamanda BlockFi’ye ve bugün devam eden tüm FUD’lara [korku, belirsizlik ve şüphe] rağmen, yaklaşan potansiyel bir resesyona rağmen- tüm bunlara rağmen, şimdiye kadar bu, daha önceki ayı piyasalarında gördüğümüzden çok da farklı değil.”

( CoinMarketCap verilerine göre, yazımızı yayına hazırladığımız sırada Bitcoin fiyatı 16.650 dolardan işlem görüyor.)

İlginizi çekebilir:

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin için nihayet sevindiren haber geldi: Artık ayılar…
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.