1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin, Ethereum ve Cardano, 2. Çeyrek beklentileri

Bitcoin, Ethereum ve Cardano, 2. Çeyrek beklentileri

Bitcoin, Ethereum ve Cardano, 2. Çeyrek beklentileri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının iki devi Bitcoin ve Ethereum yanında 3. büyük olmaya aday Cardano için 2022 2. Çeyrek beklentileri ne yönde?

Bitcoin, Ethereum ve Cardano, 2. Çeyrek beklentileri

Kripto para piyasasının lideri Bitcoin, 13 Mart’tan beri yükseliş trendinde. BTC Şubat ve Mart ayları başlarında yükselmiş ancak 45.000 dolar direncini aşamamıştı. Bitcoin Mart ayının son haftasında bu direnci aştı ve 48.000 dolara kadar yükseldi. BTC yazı anında 46,200 dolardan işlem görüyor.

bitcoin
BTC/USD 1 Gülük Grafik

Bitcoin ATH zirvesinden oldukça geride olmasına rağmen yükseliş ivmesi kazanmaya çalışıyor. Piyasalardan gelen olumlu haberler trendi destekler nitelikte. Son olarak Wall Street devi Goldman Sachs, Bitcoin OTC işlemi yaparak, Galaxy Digital’den NDO satın aldı. Haber kripto para piyasasının genelinde oldukça olumlu karşılandı.

Bitcoin’in başlattığı yükseliş ivmesi piyasada, Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Solana (SOL) gibi coinleri de etkilemiş görünüyor.

Canlı BTC fiyatı: $ 27,960.49

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Ethereum

Ethereum, Bitcoin’in başlattığı yükseliş hareketine katıldı ve 3.500 doların üzerine çıkmayı başardı. ETH bu bölgede konsolite olmaya devam ediyor.

Ethereum
ETH/USD

Ethereum ağında, Proof-Of-Work konseptinden, Proof-Of-Stake konseptine geçiş devam ediyor. Ağda uygulanacak birleşme “Kiln” tesnetinde denendi ve başarılı oldu. Uygulama Ethereum ağında çok büyük etki göstermeye aday görünüyor.

Ethereum’un gösterdiği gelişim, yatırımcı hissiyatını da yansıyor. Ethereum önümüzdeki süreçte yükselişini sürdürebilir.

Canlı ETH fiyatı: $ 1,770.24

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

Cardano

Piyasada yaşanan yükseliş ivmesi en çok Cardano’ya yaramış görünüyor. 15 Mart’ta 0,77 dolardan işlem gören ADA coin 28 Mart’ta 1,24 dolara kadar yükseldi.

ADA coin, kritik öneme sahip 1,20 dolar direnci üzerinde konsolite olmaya devam ediyor. Hafta sonu 1,09’a kadar düşen ADA şimdi tekrar 1,20 dolar üzerine çıkmayı başarmış görünüyor.

Cardano ağ gelişimini sürdürmeye devam ediyor.

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.353664

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: