1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Birçok altcoin düşerken sosyal medya bu coini konuşuyor

Birçok altcoin düşerken sosyal medya bu coini konuşuyor

Birçok altcoin düşerken sosyal medya bu coini konuşuyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında birçok altcoinin değeri düşüyor. Ancak bir kripto paraya olan ilgi yükselerek son ayların rekorunu kırdı.


Birçok altcoin düşerken sosyal medya bu coini konuşuyor

Kripto para piyasasının değer kaydettiği bir ortamda Polkadot (DOT) en çok ilgi göre coin olarak dikkat çekiyor. Piyasa değerine göre en büyük 100 kripto para ile ilgili yapılan sosyal medya atıflarında yüzde 17 ile DOT coin lider. Bu kripto para için son 2 ayda yapılan en yüksek tartışma oranı. Verileri on-chain analiz platformu Santiment sağladı.

İlgili – Polkadot nedir? DOT coinin geleceği var mı?

Santiment şöyle diyor:

“Birçok altcoin düşerken, Polkadot dikkatleri üzerine çekme açısından lider kripto para olarak öne çıkıyor. Top 100 kripto paralarla ilgili tartışmaların yüzde 17’sinde DOT konuşuluyor.”

Birçok altcoin düşerken sosyal medya Polkadot DOT coini konuşuyor

Polkadot’ın sosyal medya hakimiyeti Kaynak: Santiment

Polkadot büyümeye devam ediyor

Polkadot blockchain, çok merakla beklenen ve ilgi göre parachain müzayedeleri organize ediyor. Bu olaylardan dolayı projenin yerel kripto parası DOT coin 4 Kasım’da yeni tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) gördü. Polkadot’ın yeni ATH değeri 54.86 dolar.

Dahası, kripto ETF’ler (exchange-traded fund), Ekim ayında Avrupa ETP’leri (exchange-traded product) geride bıraktı. Bunlar arasında özellikle SEBA Polkadot ETC (SDOT) dikkat çekiyor. SEBA Polkadot ETC (SDOT), İsviçre borsası SIX tarafından çıkarıldı. SIX ise SEBA Bank tarafından kurulan bir borsa. SEBA Polkadot ETC (SDOT), dijital varlıklara artan talep nedeniyle Ekim ayında yüzde 52,38 artışla ile En İyi 20 ETP listesinde ilk sırada yer aldı.

İlgili – Güncel Polkadot fiyat tahmini, Dot coin geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Polkadot’ın blockchain birlikte çalışabilirlik standartlarını sağlayan yerel tokeni DOT ise 2016 yılında çıkarıldı ve şimdi piyasa değerine göre sekzinci en büyük kripto para.

DOT tokenin değeri Kasım 2020’de 5,88 dolara yükselerek ralli yolculuğuna başlamıştı. Şimdi ise 17 Kasım 2021 itibariyle 42,20 dolar seviyesinde bulunuyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: