1. Anasayfa
  2. İncelemeBorsa
  3. NBA’in 1 numaralı markası LA Lakers Crypto.com ile anlaştı

NBA’in 1 numaralı markası LA Lakers Crypto.com ile anlaştı

NBA’in 1 numaralı markası LA Lakers Crypto.com ile anlaştı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son dönemin parlayan yıldızı Crypto.com Stables Center’in ismini değiştiriyor.

NBA’in 1 numaralı markası LA Lakers Crypto.com ile anlaştı

 Son dönemin en çok yatırım yapan kripto borsalarından biri olan Crypto.com ABD’nin Los Angeles şehrinin ikonik spor kompleksi Sables Center’in isim hakkını aldığını duyurdu.

NBA’in en büyük markalarından biri olan Los Angeles Lakers takımının da kullandığı komleksin ismi artık Crypto.com Arena olacak.

İlgili: Crypto.com nedir?

İlgili: Crypto.com haber gündem ve son dakika gelişmeleri

Crypto.com’un 700 milyon dolarlık anlaşması yalnızca isim hakkıyla da sınırlı değil. Crypto.com ayrıca, LA. Lakers ve NHL takımlarından LA. Kings’in de resmi para platformu ortağı olacak.

Crypto.com kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek, tarihi anlaşma hakkında şunları söyledi:

AEG ile ortaklık yapmaktan ve şehir merkezinin kalbindeki Crypto.com Arena ile başlayarak bu şehirde uzun vadeli yatırım yapmaktan ve kripto para biriminin birinci sınıf geleceği güçlendirebilmesi için platformumuzu yeni ve yaratıcı şekillerde kullanmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Los Angeles’taki ve dünyadaki hayranlar için spor, eğlence ve teknoloji oluşturuyoruz.

İlgili: Crypto.com coin CRO teknik analiz

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: