fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Coin Bureau: Ethereum tabanlı bu gaming altcoin yükselişe hazır!
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Coin Bureau: Ethereum tabanlı bu gaming altcoin yükselişe hazır!

Coin Bureau: Ethereum tabanlı bu gaming altcoin yükselişe hazır!
0

Fenomen Youtube adreslerinden Coin Bureau, gaming altcoinin patlamaya hazır olduğunu düşünüyor.

Coin Bureau: Ethereum tabanlı bu gaming altcoin yükselişe hazır!

Kriopto piyasasının ilgiyle takip edilen YouTube kanallarından biri olan Coin Bureau, son videosunda Ethereum tabanlı bir gaming altcoininin önümüzdeki haftalarda kayda değer bir yükselişe imza atacağını söyledi.

Son videoda Guy takma isimli sunucu, 1,62 milyon takipçisine The Sandbox (SAND) coin yakında piyasanın en büyük oyun kriptosu haline geleceğini düşündüğünü iletti.

SAND, bilindiği gibi The Sandbox platformunun yerel tokeni. Ethereum tabanlı bir sanal dünya olan ve kullanıcılarına oyun oynama, inşa etme ve para kazanma şansı veren The Sandbox önemli bir potansiyele sahip.

SAND coin coinmarketcap verilerine göre, 63. sırada yer alıyor. SAND coin son 7 günde %6 oranında artış gösterdi ve yazı anında 3,25 dolardan işlem görüyor.

 

sandbox sand

The Sandboz SAND coin yükselir mi?

Coin Breau SAND coinle ilgili şunları söylüyor:

SAND gereğinden uzun süredir trend olmuş gibi görünüyor. Ancak geri çekilmeye hiç de niyeti yok. Aslında yükseliş trendinin devam edeceği izlenimi veriyor.

Bunun birkaç nedeni var: Birincisi, NFT’ler. Biraz önce bahsettiğim gibi, Sandbox’ın NFT pazarı en çok NFT ticareti yapılan alanlardan biri, bu alımların çoğu SAND’da yapılıyor ve bu da talep yaratıyor.

Sunucu “Guy” ayrıca, fiyatı ve hacmi farklı rakiplerine, mesela Axie Infinity, göre daha küçük olduğu için yükselmesi çok daha kolay olacaktır.

Guy ayrıca, SAND’in tokenomics’in oldukça güven verici ve sağlam olduğunu söylüyor.

İlgili: The Sandbox SAND nedir? SAND coin geleceği nasıl?

 

SAND teknik verileri oldukça iyi ve yükselişi destekler şekilde görünüyor. eğer öngörülerim doğru çıkarsa önümüzdeki haftalarda SAND 2x yapabilir. Tabi eğer kripto piyasası toptan çökmezse.

 

https://www.youtube.com/watch?v=-eIsyEtsG14

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: