Güncel Crypto.com Coin (CRO) teknik analizi: CRO dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Crypto.com Chain (CRO) fiyatı bu hafta inanılmaz bir şekilde yükseldi. Crypto.com Chain yeni doğan projelerden biri olmasına rağmen bu hafta fiyatı resmen çıldırdı.


Projenin CRO tokeni Cuma günü yukarı doğru büyük bir atılım yaptı. CRO/USD oranı %65 kadar arttı. Bu da haftalık geri dönüşü %468’e taşıdı.  Söylenen zaman çerçevesinde CRO fiyatı 0.019$ gibi yavan bir rakamdan 0.108$’a çıktı. Market kapasitesi ise 65.736$ milyondan 428.14$ milyona yükseldi.

Bitcoin 4000 doları görse de yatırımcılarda beklenen etkiyi gösteremedi

CRO, CRO PRICE, CRO USD, CRYPTO.COM PRICE

Kripto borsası Bittrex, CRO ticaretinin büyük kısmına ev sahipliği yapmaya devam etti. Yani neredeyse %88’lik kısmına… Enteresan olanı ise sahipleri de Bitcoin’i terk ederek CRO’ya koştular. Muhtemelen bunun nedeni kral kriptonun performansının son haftalarda yatay seyretmesiydi.

 Crypto.com Chain (CRO) fiyatı için güçlü temeller

Peki CRO’nun marketlerdeki boğa koşusunun temelinde ne var? İlk önce CRO listelenmesi duyurusu Bittrex ve Indodax tarafından yapıldı. Daha sonra Crypto.com Chain ekibi İndonezya bazlı doğrudan teslim e-ticaret şirketi Yoshugi Media Group ile ortaklığını duyurdu.

Öyle görünüyor ki bu temeller akşam yemeği için de buradalar. Crypto.com Chain ekibi dün diğer bir kripto borsası Upbit’in CRO çiftlerini listeleyebileceğini duyurdu.


Teknik olarak CRO/USD oranı yukarı harekette kırmızı flama oluşturdu. Bu da devam eden pompa fazının sinyali. Daha fazla tüccarın yeni, artmış fiyatlarından CRO almaya gönüllü olduğunu gösteriyor. Bahisler riskli kalırken aynı zamanda CRO marketlerinde güçlü bir sapma da görülmeye devam ediyor.

Ancak nihayetinde Crypto.com Chain daha güçlü görünüyor. Hong Kong bazlı proje bildirildiğine göre tüccar- merkezli kripto ödeme çözümleri sunuyor. Ayrıca ‘seçilmiş tüccar ortaklarının entegrasyon sürecine başlamaları için’ yazılım geliştirme kitini de zaten açmıştı. Şirketin kurucularından ve CEO’su olan Kris Marszalek’in ne söylediğine bakalım:

“Upbit’e projemize desteğinden dolayı teşekkür ederiz. Chain ekibimiz de kısa süre önce göz yaşarttı. Crypto.com Pay SDK (software development kit-yazılım geliştirme kiti)’i geçen hafta tüccar ortaklarımıza gönderdi.  Bu hafta Pay platform 400,000 kullanıcı ile açılışının zirvesinde. Ekibimiz 20 Mart Çarşamba gününe açık kaynak Chain Testnet’in ilk versiyonunu zamanladı. Bu CRO whitepaper’da belirtilen programın öncesinde başarılmış diğer bir kilometre taşı.”

CRO fiyat hareketi

Dün 10.00 GMT itibariyle CRO/USD oranı küçük bir doğrulama geçirdi. Gün içi en yüksek seviyesinden %17.39 düştü. Bu diğer bir kırmızı boğa flmasının oluşumunun sinyali olabilir. Ayrıca bir dump(düşüş) işareti de olabilir. Bir haftalık ralli, devam edecek bir boğa sapması anlamına gelmeyebilir.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Güncel Crypto.com Coin (CRO) teknik analizi: CRO dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.