1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Crypto.com (CRO) fiyatlarındaki düşüş trendi devam eder mi?

Crypto.com (CRO) fiyatlarındaki düşüş trendi devam eder mi?

Crypto.com (CRO) fiyatlarındaki düşüş trendi devam eder mi?
0
“sportsbet”

Crypto.com kripto paraların kullanımına ve yaygınlaşmasına hizmet ediyor. Crypto.com Coin (CRO) gündem, haber ve son dakika gelişmeleri ile karşınızdayız. 


Crypto.com (CRO) fiyatlarındaki düşüş trendi devam eder mi?

2020 yılının sürpriz kripto paraları arasında Chainlink, Crypto.com (CRO) ve Polkadot yer alıyor. Bu kripto paralar çok kısa sürede CoinMarketCap sıralamasında ilk 10’e yerleşti. Ancak Crypto.com (CRO) fiyatlarında son günlerde yaşanan değer kaybının etkisi ile CRO ilk 10’daki konumunu kaybetti. Bu süreç geçici mi yoksa aşırı değerlenen CRO’da fiyatlar realize mi oluyor.

koinmedya_telegram

Lütfen Bkz: Crypto.com nedir? Nasıl kayıt olunur? Nasıl işlem yapılır?

Öncelikle CRO’nun 2020’deki performansına göz atalım. CRO, 0.034  dolar ile merhaba dedi. 21 Ağustos 2020’de ise 0.20 doları geçerek hem 2020 yılının hem de tüm zamanların rekoruna imza attı. CRO yazının kaleme alındığı saatte 14 cent civarında işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte CRO fiyatlarındaki canlı değişimi görüyoruz.

koinmedya_brave

Crypto.com bir kripto para ödemeler platformu kuruyor. Bu platform üzerinden kripto para yatırımcıları hem kripto para satın alabiliyor. Hem de kripto paralar üzerinden alış verişte bulunabiliyorlar. Crypto.com’un kredi kartı uygulaması sayesinde kripto paraların likiditesi ve kullanımı oldukça yaygınlaşıyor.

Crypto.com blockchain üzerinden işlem gören bir ödemeler aracı. Kurduğu güvenli ağ kısa sürede kripto para yatırımcılarının dikkatini çekti ve milyonlarca kullanıcı sayısına ulaştı. Son günlerde Crypto.com’un kripto parası CRO’nun değeri azalmasına rağmen Crypto.com’un kullanıcı sayısındaki artış devam ediyor.

Sadece 3 ayda Crypto.com’un kullanıcı sayısı 2 milyon artış göstererek 5 milyonu aştı. Crypto.com’un hedefine göre kullanıcı sayısı 2021’in sonunda 15 milyona ulaşacak. Eğer Crypto.com hedeflediği kullanıcısı sayısına ulaşırsa CRO/USD paritesindeki değer artışı da devam edebilir.

Kaynak

Kripto banka kartı Visa ve Mastercard’a rakip oluyor

Crypto.com, zorlu Avrupa Birliği regülasyonlarını aşarak gerekli izinleri kaptı. Böylece Crypto.com’un kripto para destekli banka ve kredi kartı 27 üyeli AB ülkelerinde kullanılabilecek. Bu ülkelerin yanında İsviçre, İngiltere ve Norveç’te de kripto para yatırımcıları kripto banka kartı sayesinde alışverişlerini yapabilecek.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

Crypto.com’un kripto para kartları ile kripto paralar reel ekonominin her alanında fiat para gibi kullanılabiliyor. Bir Starbucks Cafe’de kahve aldığınız zaman ya da bir sinema bileti aldığınız zaman ödemelerinizi kripto banka kartları ile yapabilirsiniz. Hesabınızdaki kripto para bakiyeniz anlık olarak Euro gibi fiat paralara çevrilerek ödeme gerçekleşiyor.

Elektronik ödemeler konusunda Visa ve MasterCard’ın yıllardır devam eden tekel gücü var. Ancak Visa ve MasterCard kullanıcıları gerek kredi kartı bilgilerinin çalınması gerek kredi kartlarının kopyalanması gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliyorlar ve ciddi mağduriyetler oluşabiliyor.

 Crypto.com’un kripto para kartı blockchain teknolojisi ile güçlendirilmiş hızlı, güvenli ve ucuz ödeme imkanı sağlıyor.

Lütfen Bkz: Haftanın önemli Ethereum haberleri: Ethereum tahminleri ve Ethereum haber sayfası

Crypto.com, AB piyasalarına Alman finans şirketi WireCard ile girdi.

WireCard yöneticisi Crypto.com ile ortaklık geliştirerek AB’de iyi bir altyapı oluşturacaklarını söyledi.

2020 yılında kripto para kullanımı ve adaptasyonu ciddi biçimde hızlanacağa benziyor. İlk olarak CoinBase’in Visa ile ortaklaşa kripto para banka kartı çıkardığı haberini aldık. Şimdi ise Crypto.com’un dev AB açılımı geldi.

Kaynak

Crypto.com (CRO) nedir?

crypto.com gündem Crypto.com (CRO) fiyatlarındaki düşüş trendi devam eder mi?

Hong Kong merkezli bir kripto para ödemeler platformu. Kripto para alım/satım işlemleri ve kripto para likiditesini arttırıyor. Crypto.com’un kredi kartı ile kripto paralarınızı reel ekonomide harcayabilirsiniz. Eylül 2020 itibariyle Crypto.com’un 5 milyonun üstüne kullanıcısı var. CRO ise Crypto.com’un kendi kripto parasının adıdır.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.