BTC : 82632 ₺ ETH : 2937 ₺ XRP : 1.919 ₺ LTC : 369.5 ₺ USDT : 7.568 ₺ XLM : 0.6065 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance margin ticaretine doymuyor – BCH/USDT 1-75x paritesi de işleme alındı!

Binance margin ticaretine doymuyor – BCH/USDT 1-75x paritesi de işleme alındı!

Binance margin ticaretine doymuyor – BCH/USDT 1-75x paritesi de işleme alındı!
0

Binance margin ticaretine doymuyor. BCH/USDT 1-75x paritesi de işleme alındı! 2017 yılında kurulmasına rağmen 2 yıl içerisinde kripto para sektörünün en yüksek hacimli borsası olmayı başaran Binance, şimdi de gözünü BitMex’in tahtına dikti!


Binance margin ticaretine doymuyor – Yeni sözleşme imzalandı

 

Malta merkezli kripto para borsası Binance, BCH / USDT (Bitcoin Cash) vadeli işlemler sözleşmesini Binance Futures platformunda 75x kaldıraç oranına kadar başlattığını duyurdu.

Binance Futures, bundan kısa bir süre önce de Ethereum (ETH) vadeli işlemler sözleşmesini 75x’e kadar onaylayıp platformuna eklediğini duyurmuştu. Şimdide BCH / USDT paritesini 75x kaldıraç sistemine ekleyerek 3. Kalıcı sözleşmesini sistemine dahil etmiş oldu.

koinmedya_brave

Binance margin ticaretine doymuyor

”Binance Futures, 75x Kaldıraçlı BCH / USDT Daimi Sözleşmesini Başlattı

Değerli Binançılar

Binance Futures, üçüncü kalıcı sözleşmesini BCH / USDT’yi başlattı . Kullanıcılar artık 1-75x kaldıraç arasından seçim yaparak işlemlerini gerçekleştirebilecekler.”

Geçtiğimiz eylül ayında başlatılan Binance Futures, o günden bu yana gerek kullanıcılarına aşıladığı güven sayesinde gerekse yaptığı tanıtımlarla, marj ticaret hacmini bir hayli artırmış durumda.

Binance Futures’un bu denli tutulmasındaki bir diğer faktör ise insanların, adı çeşitli manipülatif olaylarla geçen ancak yine de marj ticareti denince akla ilk gelen borsa olan BitMex’e karşı bir alternatif arayışına girmiş olmalarıdır.

İlgili haber: İngiliz yetkililer, Bitmex’in reklamını yanıltıcı buldu

Kripto para piyasalarından son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

İlgili haber: Binance.Us aralarında Tron – Tezos – Nem ve Enjin’in de bulunduğu 19 koini listelemeyi düşünüyor

Etiketler: