1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance listelemesi ile yüzde 265 yükselen altcoin

Binance listelemesi ile yüzde 265 yükselen altcoin

Binance listelemesi ile yüzde 265 yükselen altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu altcoin Binance’te listelenmesi ile yüzde 265 oranında yükseldi. Kripto para blockchain oyunları alanında rekabet etme potansiyeline sahip bir proje.


Binance listelemesi ile yüzde 265 yükselen altcoin

Gala (GALA) şu an trendleri alt üst eden coin. Yaşadığı dramatik sıçramasından sonra kripto para topluluğunun ilgisini çekmeye devam ediyor.

GALA bu yükseliş ile 0.077 dolarda tüm zamanların en yüksek değerine (ATH) ulaştı. Bu da yüzde 265 oranında bir yükseliş demek.

Söz konusu yükseliş Binance’in bu altcoini listelemesi ile yaşandı. Çünkü GALA, NFT’ler gibi ileriye dönük bir fırsat olarak görülüyor. Şu an oyun oynayarak kripto para kazanma, sektörün en sıcak gündemlerinden biri.

İlgili – Charles Hoskinson’u çileden çıkaran Cardano NFT “iddiası”

Oyun sektörü, kripto paralara yeni kullanıcılar kazandırmanın yeni yolu.

Gala oyunları blockchain oyun odaklı projeler sunuyor. Bu da kullanıcılara kendi NFT karakterlerini oyun oynarken kullanma imkanı sağlıyor. Bu özellikle, kripto para borsası Binance’te listelenmesinden sonra bu altcoinin yükselmesini daha da kolaylaştırdı.

Binance listelemesi ile yüzde 265 yükselen altcoin

CoinGecko’nun verilerine göre, GALA fiyatı 12 Eylül’deki 0.021 dolardan 13 Eylül’de gün içi zirvesi olan 0.077 dolara kadar çıktı. Ayrıca son 24 saat işlem hacmi de yüzde 270 oranında yükseldi.

Peki, bu ani ralli ne zaman başladı? Tam da Binance’in ilk tweetinden sonra. Burada GALA’yı listeleyeceğini duyurmuştu. Coin artık borsa piyasasının bir parçası ve hızlı fiyat hareketleri yaşanabilir.

GALA, Axie Infinity gibi başarılı blockchain oyunlarla rekabete hazır. Mesela, Axie Infinity’de bir Axie’nin fiyatı 300 Ethereum’a (ETH) kadar çıktı. Illuvium’da (ILV) ise yerel ILV tokeninin fiyatı 3 aydan da daha kısa sürede 33.30 dolardan 613 dolara kadar çıktı.

GALA ise Binance listelemesi ile momentum kazandı. Buna rağmen projenin son birkaç aydır platformunu kurarak momentum kazandığını görüyoruz. NFT sektörünün canlanması da buna yardımcı oluyor.

İlgili – Axie Infinity teknik analizi: AXS fiyatı yükseliş hazırlığında

Kripto para GALA nedir?

GALA’nın sunduğu ana NFT’nin ismi VOX. İlk VOX satışını 8 dakikadan daha kısa sürede yaptı. O kadar talep vardı ki ağ sıkışıklığı sonucu yüksek gaz ücreti oluşmuştu.

NFT ve oyun oynayarak kazan piyasasının gelişmesi ile GALA’nın geleceği de parlak görünüyor

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: