fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Axie Infinity teknik analizi: AXS fiyatında yükseliş testi

Axie Infinity teknik analizi: AXS fiyatında yükseliş testi

Axie Infinity teknik analizi: AXS fiyatında yükseliş testi
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Axie Infinity (AXS) son düşüşlerden sonra toparlanarak yükselişe geçti. AXS/USD paritesi önüne engel çıkana kadar değer kazanırken, kısa vadeli analizi de pozitifi.


Axie Infinity teknik analizi: AXS fiyatı ne olur?

Axie Infinity (AXS) fiyatı bugün pozitif bir görünüm veriyor ve son 24 saatte bir önceki zirve salınımı olan 65 dolara yaklaştı. Eğer AXS/USD paritesi bu şekilde yükselmeye devam ederse, daha fazla değer kazanarak yeni bir yerel zirve kaydedebilir.

Axie Infinity bir önceki zirveyi test etti

AXS/USD fiyatı son bir günde 61.51 dolar ile 67.02 dolar aralığında işlem gördü. Bu da son 24 saat için artan volatiliteye işaret ediyor. Toplam işlem hacmi yüzde 26.54 düşerek, 238.13 milyon doları gösteriyor. Axie Infinity toplam piyasa değeri ise 4.08 milyar dolar civarında görünüyor.

AXS/USD 4 saat grafiğinde kripto paranın bir önceki salınımın zirvesi olan 65 doları kırmaya çalıştığını görüyoruz.

Axie Infinity teknik analizi: AXS fiyatı ne olur?

AXS/USD 4 saat grafiği Kaynak: TradingView

Axie Infinity fiyatı son zamanlarda istikrarlı bir yükseliş kaydetti ve güçlü momentum geçtiğimiz hafta da geri geldi. Pazartesi günü tüm kripto para piyasası gibi AXS fiyatı da yüzde 30’dan fazla düştü. Daha önce ise yeni dip seviyesi 7 Eylül’de 33 dolarda oluşmuştu.

Bu arada NFT çılgınlığının başlamasından bu yana bir NFT tokeni olan Axie Infinity (AXS) de sürekli bir değer artışı sağladı. AXS fiyatı 4.20 dolar gibi bir fiyattan 90 dolara kadar çıktı. Buna rağmen Eylül’de 75 dolar ile aylık zirvede işlem gördükten sonra kripto para düşüşe başladı ve 70 dolar destek çizgisinin altını gördü.

Birkaç günlük konsolidasyon ile ise AXS grafiğinde “higher low” oluştu. Axie Infinity dün bir kez daha yükselişe geçti. Sonuçta, bir önceki salınımın zirvesi olan 65 dolara doğru yükseldi.

Axie Infinity analizi sonuç

Axie Infinity fiyat analizi bugün pozitif. Kripto para piyasasında da ilerleme var. AXS ise böyle bir ortamda 65 dolardaki ayılarla mücadeleden sonra 67 dolara doğru yükseldi. Bunun sonucu olarak eğer AXS/USD paritesi momentumu korursa, önümüzdeki saatler ve günlerde daha fazla değer kazanması beklenebilir.

Kaynak

 

Axie Infinity ve AXS token nedir?

Axie Infinity, SkyMavis tarafından geliştirilen blockchain tabanlı bir oyun. Proje, CryptoKitties’ten ilham alınarak oluşturuldu. Kullanıcılar Axie adı verilen yaratıklarla oynayarak AXS token kazanabiliyor. Ethereum blockchain üzerinde kurulan bu oyun aynı zamanda en büyük NFT piyasasından biri.

Daha ayrıntılı: Axie Infinity nedir? AXS coin nedir, nasıl alınır?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.