1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Yüzde 24 yükselen AXS coinde yeni hedefler: Axie Infinity teknik analizi

Yüzde 24 yükselen AXS coinde yeni hedefler: Axie Infinity teknik analizi

Yüzde 24 yükselen AXS coinde yeni hedefler: Axie Infinity teknik analizi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Axie Infinity (AXS) fiyatı son düşüş trendinden sonra yeni destek bölgesi oluşturarak buradan harekete geçti. Son 24 saatte yüzde 24 oranında değer kazandı. AXS/USD paritesinde son gelişmeler ve kripto para için yeni destek ve direnç seviyelerine bakalım.


Axie Infinity teknik analizi: AXS fiyatı kaç dolar olur?

Blockchain oyun tokeni olan Axie Infinity (AXS) günün en çok değer kazanan coinlerinden biri. AXS token fiyatı yüzde 24’ten fazla yükselerek TOP 50 coin arasında en çok yükselen kripto para oldu. Coin360 verileri bunu gösteriyor.

Yüzde 24 yükselen AXS coinde yeni hedefler: Axie Infinity teknik analizi

Kaynak: Coin360

Axie Infinity AXS token destek ve direnç seviyeleri

Axie Infinity (AXS) fiyatı tüm zamanların en yüksek değerini 165.37 dolarda (CoinMarketCap verilerine göre) 6 Kasım 2021’de kaydetmişti. Ancak o zamandan bu yana büyük bir düşüş yaşadı. Son olarak bu oyun tokeninin 45 dolar civarında dip yaptığını ve destek tabanı oluşturduğunu görüyoruz.

AXS token buradan yükselişe geçti. Son yükseliş sırasında yüzde 24 oranında değer kazandı. 60 dolar seviyesinin üzerine çıkan kripto para, daha fazla yükselmek için çabalıyor. Son günlerdeki yükselişinin önüne dikkat çeken bir engel çıkmadı.

İlgili – Güncel Axie Infinity fiyat tahmini, AXS coin geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Yüzde 24 yükselen AXS coinde yeni hedefler: Axie Infinity teknik analizi

AXS/USD paritesi günlük grafik Kaynak: TradingView

Önündeki ilk direnç ise 68 dolarda olabilir. 82 dolar ise bir sonraki direnç bölgesi. Düşüş trendi sırasında bu seviyeler bir süre işlem aralığı oluşturmuştu.

Aşağıda ise ilk destek şimdi 60 dolarda oluşuyor. Daha altta 53 dolarda destek bulabilir. Ancak ana destek bölgesi kısa süre önce dip yaptığı ve iki defa test ettiği 45 dolarda.

Özet olarak söyleyecek olursak Axie Infinity (AXS) destek ve direnç seviyeleri şöyle:

  • Destek seviyeleri: 60 dolar ve 53 dolar
  • Direnç seviyeleri: 68 dolar ve 82 dolar

 

Axie Infinity ve AXS token nedir?

Axie Infinity, SkyMavis tarafından geliştirilen blockchain tabanlı bir oyun. Proje, CryptoKitties’ten ilham alınarak oluşturuldu. Kullanıcılar Axie adı verilen yaratıklarla oynayarak AXS token kazanabiliyor. Ethereum blockchain üzerinde kurulan bu oyun aynı zamanda en büyük NFT piyasasından biri.

Daha ayrıntılı: Axie Infinity nedir? AXS coin nedir, nasıl alınır?