1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Dapper Labs Google ile büyük bir ortaklığa imza attı

Dapper Labs Google ile büyük bir ortaklığa imza attı

Dapper Labs Google ile büyük bir ortaklığa imza attı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dapper Labs Google ile büyük bir ortaklığa imza atarak potansiyel müşterilere daha hızlı ve kolay ulaşmak istiyor.

Dapper Labs Google ortaklığı

Forbes raporlarına göre, esas olarak NBA Top Shot kart ticaret sistemi ile tanınan Kanadalı blockchain şirketi Dapper Labs, internet arama devi Google ile büyük bir ortaklığa imza attı.

 

Dapper Labs, Flow blockchainini ölçeklendirmek için teknoloji devinin bulut bilişim hizmetlerinden yararlanacak. 

 

Milyarlarca potansiyel kullanıcı

 

Kuzey Amerika’nın Google Cloud bölümünün başkan yardımcısı Janet Kennedy, blockchain teknolojisinin iPhone anının ortasında olduğunu söylüyor:

Flappy Bird’den Angry Bird of Flow’a ve genel olarak blockchaine  kadar her şeyi inşa etmek için tonlarca fırsat var.

 

Değiştirilemez tokenler olarak satın alınabilen NBA Top Shot koleksiyonları, NFT’leri ana akım haline getirmede  yardımcı olarak muazzam bir başarı elde etti.

 

Nisan ayında Dapper Labs, 305 milyon dolarlık bir finansman turunu tamamladıktan sonra 7,5 milyar doların üzerinde bir değerlemeye ulaştı. Etkileyici destekçileri arasında önde gelen risk sermayesi şirketi Andreessen Horowitz de yer alıyor.

 

Kanadalı firma, Google bağlantısının, güçlü ve darbeli uygulamalarının potansiyel olarak milyarlarca kullanıcıya ulaşmasına yardımcı olacağına inanıyor.

 

Google, buna karşılık, son yıllarda blockchain destekli bulut bilişim hizmetlerini başlatan Microsoft ve Amazon’un pazar özellikle  parçalamak istiyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.