BTC : 65095 ₺ ETH : 1619 ₺ XRP : 1.43 ₺ LTC : 321.4 ₺ USDT : 6.782 ₺ XLM : 0.5111 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Binance borç verme sistemi sekizinci aşaması başlatılıyor

Binance borç verme sistemi sekizinci aşaması başlatılıyor

Binance borç verme sistemi sekizinci aşaması başlatılıyor
0
huobi_koinmedya

Binance borç verme sistemi sekizinci aşama Çarşamba günü (9 Ekim 2019) başlıyor ve yatırımcılarına sahip oldukları kripto paralar üzerinden 14 günlük anlaşma ile pasif gelir elde etme imkanı sunuyor.


Binance borç verme sistemi 8. aşamada BUSD da var

Bu konuda duyuru Binance’nin Twitter hesabı üzerinden yapıldı.

Bu duyuruya göre, Binance yeni stabilcoini BUSD için de borç verme ürünü desteği ekledi. BUSD için ise 14 günlük borç verme seçeneğine yüzde 10’luk dikkat çeken miktarda yıllık faiz oranı veriliyor. Bu seçeneğin mevcut limiti kişi başına 5,000,000 BUSD oluşturuyor.

koinmedya_brave

Binance, piyasanın borç verme ve pasif gelir bölümünde kendine bir pay elde etmek için çok sıkı çalışıyor görünüyor. Çünkü bu alanda yeni rakipler de çıkmaya başladı. San Francisco merkezli Coinbanse de ABD yatırımcıları için Coinbase’de USD Coin (USDC) tutarak yüzde 1.25 oranında yıllık gelir elde edebileceklerini duyurmuştu.

Buna ek olarak kripto aracılık uygulaması Voyager de faiz içeren hesaplar çıkarma planı olduğunu açıklamıştı. Kripto borç verme ve marjin hesapları, borsanın yeni tokeni üzerinden yapılacak.

Bu arada Binance borç verme ürünü sekizinci aşamada yer alan kripto paralar şöyle: BNB, BTC, BUSD, EOS, ETC, ETH, LINK, USDT, XRP.

Açıklamada, borç ürününde yer alan kripto paralar ve diğer ayrıntılar yer alıyor. Tablodaki bilgiler arasında sırasıyla “Dijital Varlık, Vade Süresi, Toplam Katılım Limiti, Bireysel Katılım Limiti, Yıllık Faiz Oranı, Hisse Büyüklüğü, Vade Sonunda Hisse Başına Faiz” bilgileri yer alıyor.

koinmedya_brave

Sekizinci aşama, 9 Ekim 2019 tarihinde, TSİ 15.00’da başlıyor.

Binance borç verme sistemi sekizinci aşama Çarşamba günü (9 Ekim 2019) başlıyor ve yatırımcılarına sahip oldukları kripto paralar üzerinden 14 günlük anlaşma üzerinden pasif gelir elde etme imkanı sunuyor.

Listede yüzde 10’luk yıllık faiz oranı Binance’nin kendi kripto parası BNB ve kendi stabilcoini BUSD ile başka bir stabilcoin olan USDT için veriliyor.

Kaynak

Etiketler: