1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Band Protokol Google Cloud’da!

Band Protokol Google Cloud’da!

Band Protokol Google Cloud’da!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Band Protokol attığı yeni bir adım ile işletmelere kolaylık sağlayacak bir uygulama getiriyor. Uygulamanın detayları yazımızda.


Band Protokol işletmeleri rahatlatıyor!

Chainlink 2.0 güncellemesi ile bu günlerde gündemde ancak rakibi Band Protokol de boş durmuyor. Band Protokol, tam doğru finansal zaman serisi veri analizi gerçekleştirmek için Google Cloud genel veri ağına katılıyor

Merkeziyetsiz yazılım hizmeti Band Protokol işletmeler için önemli olacak bir uygulamayı hizmete sokuyor. Band’ın iş geliştirme müdürü Kevin Lu bir blog gönderisinde, merkezi olmayan yazılım hizmeti Band Protokolünün, “finansal zaman serisi verilerinin anında ve doğru analizini sağlamak” amacıyla Google Cloud’a entegre olduğunu söyledi.

https://twitter.com/BandProtocol/status/1382656153797025795?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1382656153797025795%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fbitcoinexchangeguide.com%2Fband-protocol-integrated-on-google-cloud-to-enhance-financial-time-series-analysis%2F

Band protokol yazılımları, özellikle Band Standart Dataset an itibariyle Google BigQuery’de aktif durumda. Tam anlamıyla yönetilebilen bulut veri deposu olarak hizmet veren bir platform. Platform, makine öğrenme mekanizması yoluyla petabyte’dan fazla  ölçeklenebilir analiz sağlıyor. (Petabayt (PB) bilgisayarlarda kullanılan, 1024 terabayt anlamına gelen bir veri büyüklüğü birimidir. 1 petabyte: 1.125.899.906.842.624 byte’dır.)

 “Google Cloud Herkese Açık Veriler uygulaması, benzersiz analizler yapabilmek için çok sayıda veriye sahip.”

“Bu, özellikle Makine Öğreniminde yeni yaklaşımlar kullanan gerçek zamanlı finansal zaman serisi verileri için çok ilgi çekici.”

İlgili:Linear Finans ve Band protokolü işbirliği neyi amaçlıyor?

Bandın veri kümeleri, merkezi olmayan, güvenilir ve güvenli yazılımları BigQuery’ye bağlayacak ve böylece bir ton gerçek zamanlı veri gerektiren finansal zaman serisi verilerinin analizini daha da zenginleştirecek.

Lu, Google Cloud ile ortaklığın Bant Protokolü’nün sunduğu olanakları artıracağına inanıyor ve daha fazla iş ortağı aradıklarını da ekliyor.

“Google Cloud Herkese Açık Verilere tamamen entegre edilmiş olan Bant Protokolü yazılımları ile bu, geleneksel kurumlar ve blockchain uygulamaları arasında köprü kurmak için iş ortaklarıyla birlikte araştırdığımız birçok kullanım durumundan ilki.”

“Odak noktamız, BandChain’de bulunan verilerin desteğini sürekli ve hızlı bir şekilde genişletmek – kullanım durumlarını birçok kuruluşun yanı sıra Web 3’ün çok ötesine taşımak.”

band protokol Band Protokol Google Cloud'da!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.