1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. BAND gündem: BAND ne zaman yeniden yükselmeye başlayacak?

BAND gündem: BAND ne zaman yeniden yükselmeye başlayacak?

BAND gündem: BAND ne zaman yeniden yükselmeye başlayacak?
0

BAND coin ne zaman yeniden yükselmeye başlayacak? Band Protocol’ün fiyatı 18.1 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) görmüş ve ardından da düzeltme yapmıştı. En çok merak edilense yükselişin devam edip etmeyeceği ile ilgili.


BAND coin ne zaman yeniden yükselmeye başlayacak?

257 milyon dolar toplam piyasa değerine sahip BAND, Coinmarketcap sıralamasında 88. sıradan 56. pozisyona sıçrama yapmıştı.

Böyle bir gelişmeden sonra Band Protocol fiyat tahmini ve değerinin nereye kadar yükselebileceği merak ediliyor. Bunu anlamak için BAND’ın nereden nereye geldiğine bakmak lazım. Binance’te IEO düzenlenmesinden bu yana BAND dolar karşısında değerini 26 kat (26x) artırmış görünüyor.

Bundan dolayı, IEO döneminde ve erken zamanlarda BAND alan yatırımcılar, birkaç kat kazançlı görünüyorlar.

koinmedya_brave

İlgili – Binance ve Band arasında tarihi ortaklık anlaşması

Band Protocol fiyat tahmini – ATH kırıldı yeni zirve oluştu

BAND coin ne zaman yeniden yükselmeye başlayacak? Band Protocol’ün fiyatı 18.1 dolar ile tm zamanların en yüksek değerini (ATH)

BAND/USD haftalık grafik Tradingview

Band Protocol 18.1 dolarda yeni tüm zamanların en yüksek değerini oluşturduktan sonra fiyat aşağı yönlü düzeltme yaptı. Hatta bu düzeltme sırasında “altın oran” bölgesine kadar vardı. Burası 8.7 dolarda. Ancak şu an öyle görünüyor ki yaklaşık 12.4 dolarda olan 0.382 Fib seviyesinde destek bulmuş.

Haftalık grafikte MACD hala boğa ve RSI da yakında aşırı alım bölgesini terk etmeye hazırlanıyor görünüyor.

İlgili – ChainLink küçük kardeşi BAND 5 dakikada %50 yükseldi – Peki ama nasıl?

Günlük grafikte ayı MACD

BAND coin ne zaman yeniden yükselmeye başlayacak? Band Protocol’ün fiyatı 18.1 dolar ile tm zamanların en yüksek değerini (ATH)

BAND/USD günlük grafik Tradingview

Günlük grafikte boğa mumu ayı mumunu kapatmak üzere. Bu da potansiyel olarak trend değişimi ve düzeltmenin sona erdiğinin bir işareti olabilir. Ancak yine de gözler MACD’da olmalı. MACD’ın 12.4 dolar civarındaki 0.382 Fib seviyesinden ret alıp almayacağı önemli. Eğer bu olursa, BAND yeniden altın ortan desteğine (yaklaşık 8.7 dolarda) doğru düşebilir.

MACD çizgisi ise bir ayı geçişi yaptı. Buna rağmen bugün histogram yukarılara çıkıyor. 0.382 Fib seviyesinde ayı geri çevirmesi olup olmayacağına bakmak lazım.

Kaynak