1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Band coin’deki 46 katlık cüzdan patlaması Band Coin fiyatını…

Band coin’deki 46 katlık cüzdan patlaması Band Coin fiyatını…

Band coin’deki 46 katlık cüzdan patlaması Band Coin fiyatını…
0

Band Protocol yeni adres sayısı %4,600’lük dev bir artış gördü. Protokolün ağındaki bu faaliyet artışı fiyata nasıl etki eder? Band Protocol fiyat analizine bakalım.


Band Protocol yeni adres sayısı %4,600 patladı – BAND fiyat analizi

Band Protocol (BAND) bir rallinin ortasında. BAND fiyatı son üç günde 5.45 dolardan 6.60 dolara sıçradı. Ancak en çok dikkat çeken kripto paranın fiyatı değil. Traderler şu an BAND için farklı bir veriye odaklanıyor.

IntoTheBlock’in “Yeni Adres” grafiği, protokole giriş yapan yeni adres sayısının fırladığını gösteriyor. Geçtiğimiz Cuma günü yeni adres sayısı 177’den 8,320’ye çıkarak yüzde 4,600’lük bir patlama yaşadı.

BAND yeni adres sayısı grafiği

Band Protocol yeni adres sayısı %4,600 patladı - Fiyata da yansır mı?

Protokole giriş yapan yeni adres sayısı büyük bir boğa işareti olarak sayılabilir. Çünkü artan ağ faaliyetleri aynı zamanda fiyat yükselişine de giden yol demek. Aynı şekilde ağdaki faaliyetlerin azalması da fiyat düşüşüne yol açar. Şimdilik bu yükselişe neyin sebep olduğu netlik kazanmadı. Ancak yine de fiyatı etkilediği görülüyor.

koinmedya_brave

İlgili – Link vs. Band: Hangisi daha iyi?

BAND/USD günlük grafik

Band Protocol Band coin'deki 46 katlık cüzdan patlaması Band Coin fiyatını...

BAND/USD paritesinin önünde iki güçlü direnç var: 100 günlük SMA (7.40 dolar) ve 50 günlük SMA (8.60 dolar). MACD da artan bir boğa momentumu gösteriyor. Bu da boğaları söz konusu seviyeleri geçme konusunda teşvik ediyor. IntoTheBlock’un IOMAP göstergesi ise 100 günlük SMA’nın orta ile güçlü arasında bir direnç duvarı oluşturduğunu gösteriyor.

Bu seviyeden daha önce 24 adres 500,000 BAND token satın almıştı. Eğer alıcılar bu seviyeyi kırabilirse, fiyat bu sefer 50 günlük SMA’ya (8.60 dolar) doğru yükselmeye başlayacak. Bu seviye de kırılabilirse, bu sefer yaklaşık 15 dolardaki tüm zamanların en yüksek değerine doğru bir yükseliş beklenebilir.

Son zamanlarda balinalar ise satış baskısı oluşturarak fiyatı geri çekme yönünde çalışıyor. En az 100,000 BAND tokene sahip olan adres sayısı son iki haftada yüzde 47 düştü. Eğer geri çekilme olursa 6.25 dolar destek seviyesi sunacak. Bunun da altında kilit destek seviyesi 200 günlük SMA’da (4.20 dolar.)

Kaynak