okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
2.49%
Bitcoin
66.859,39 USDT
eth
ETH
5%
Ethereum
3.092,00 USDT
bch
BCH
4.89%
Bitcoin Cash
466,55 USDT
xrp
XRP
1.57%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
2.02%
Litecoin
84,10 USDT
bnb
BNB
2%
Binance Coin
580,59 USDT
sol
SOL
6.18%
Solana
169,22 USDT
avax
AVAX
5.58%
Avalanche
36,38 USDT
ada
ADA
4.67%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
2.46%
Poladot
7,20 USDT
doge
DOGE
4.06%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
1.93%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte balinaların en fazla HODL ettiği 10 kripto para!

Shiba Inu'da büyük yükseltme öncesi beklenmedik hareketlilik!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

 Bitcoin ve altcoin piyasaları kritik destek seviyelerini korumak için mücadele verirken; WhaleStats’a göre, bu 10 kripto para, balina hesaplarından büyük satın alma baskısı gördü.

Balinalar, en çok bu 10 kripto parayı satın alıyor!

‎Popüler balina takip platformu Whalestats tarafından paylaşılan son veriler, borsa dışı en büyük 1000 Ethereum (ETH) adresinin en son hodl faaliyetlerini ortaya koydu.

Kripto piyasaları kritik seviyelerde konsolide olmaya devam ederken, Ethereum ekosistemindeki en büyük balinalar, bu 10 kripto paraya yoğun bir şekilde yükleniyor.

İşte balinaların en fazla HODL ettiği 10 kripto para!

Platform, bu yatırımcıların en fazla hangi tokenleri tuttuğuna bakarak, en zengin Ethereum balinalarının ilk 10 hodl token listesini paylaştı.

ETH balinaları tarafından en çok akümüle edilen tokenlere bakıldığında, ilk sırada Ethereum (ETH), ardından köpek temalı meme coin Shiba Inu geliyor.

Kripto para türev işlemler platformu FTX’in yerel tokeni FTX Token (FTT), 3. sırada yer alırken; stabilcoin Tether (USDT) ve popüler blockchain oyun platformu Gala, sırasıyla dördüncü ve beşinci sırada yer alıyor.

WhaleStats, büyük yatırımcıların altıncı sırada 528.173 dolarlık OKB* tokeni hodl ettiğini gösteriyor.

(*OKB (OKB), OKEx Blockchain Vakfı tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. Ethereum tabanlı hizmet tokeni, popüler kripto borsası OKEx’de traderler tarafından işlem ücretleri ödemelerinde ve yeni dijital varlık projelerine katılımlarda kullanılır.)

Ayrıca dijital varlık borsası Crypto.com’un yerel tokeni CRO, 7. sırada ve stabilcoin USD Coin (USDC) ise sekizinci sırada yer alıyor.

Kripto balina takip platformu ayrıca, en zengin Ethereum yatırımcılarının Bitpanda Ecosystem Token’ı (BEST) biriktirdiğini söylüyor. Verilere göre, ortalama 461.230$’lık ERC-20 tokeni BEST*, en fazla tutulan token listesinde dokuzuncu sırada yer alıyor.

(*BEST, kripto para, hisse senetleri ve değerli metaller yatırım platformu Bitpanda’nın yerel tokenidir.)

Son olarak; listenin sonunda yani 10. sırada ise merkezsiz oracle ağı Chainlink (LINK) yer alıyor.

10 kripto para İşte balinaların en fazla HODL ettiği 10 kripto para!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.