okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.09%
Bitcoin
69.224,01 USDT
eth
ETH
-0.08%
Ethereum
3.746,51 USDT
bch
BCH
-0.15%
Bitcoin Cash
492,91 USDT
xrp
XRP
-0.12%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
0.01%
Litecoin
84,99 USDT
bnb
BNB
0.02%
Binance Coin
602,46 USDT
sol
SOL
-0.19%
Solana
168,03 USDT
avax
AVAX
-0.11%
Avalanche
38,24 USDT
ada
ADA
-0.11%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.01%
Poladot
7,42 USDT
doge
DOGE
-1.13%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-0.41%
Shiba Inu
0,00 USDT

Balinalardan Shiba token için kötü haber

Shiba
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası için her zaman balinaların hareketleri bir dizi önemli bilgi içerir. Öyle görünüyor ki şimdi de balinaların Shiba Inu bakiyelerinde kritik değişim var. 


Balinalar Shiba’yı atarak yaparak USDT’ye geçiyor

Kripto para piyasasındaki düzeltme tüm yatırımcıları ilgilendiriyor. Bunlar arasında “balina” olarak adlandırılan yüklü miktarda coine sahip büyük yatırımcı grubu da var. Kripto para piyasası yüzde 5-10 düşerken balinalar da harekete geçti. Öyle görünüyor ki yatırımcılar fonlarını yeniden dağıtmaya başlarken, bazı coinleri geride bırakarak USDT’ye geçiş yapıyor.

WhaleStat’in sağladığı verilere göre, Ethereum ağındaki en büyük 1,000 cüzdanda bulunan toplam ERC-20 tokeni varlıkların yüzde 18’ini Shiba Inu oluşturuyor. Daha önce ise büyük cüzdanlarda bulunan tokenlerin yüzde 22’den fazlasını oluşturuyordu Shiba Inu tokenler.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı?

Balinalardan Shiba token için kötü haber

Kaynak: WhaleStats

İlgili – En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2021-2030

Balinalar aynı zamanda ticaret yaptıkları coinlerde de değişikliğe gitti. Şimdi Chainlink ya da BitPanda token gibi altcoinlerin ticaretini yapıyorlar. Ama aynı zamanda balinaların fonlarının yüzde 7’den fazlası fiat paralara gidiyor. Balinalar kripto para piyasasında devam eden düzeltmeden korunmak için fiat paraya geçmeye başladı.

Balinaların bugünlerdeki favorisi

Yine de hala yatırımlarını yönlendirdikleri tokenler de var. Bu aralar balinalar arasındaki en popüler token meme kripto para Elon. Son 24 saatte en çok alınan coin oldu. Yine de dolar cinsinden en çok değerin ayrıldığı kripto para hala Shiba Inu. Ancak SHIB fiyatı ATH değerinden sonra yüzde 50’den fazla değer kaybetti.

Balinaların SHIB’den sonra en çok aldığı kripto para ise CRO token. Bu kripto paranın Ethereum balina cüzdanlarındaki hakimiyeti yüzde 6.5. Diğer yandan USDT ve Ethereum’dan sonra balinaların en çok satın aldığı kripto para ise GALA token.

İlgili – Doge ve Shiba’yı geçerek en büyük 10 coin arasına giren kripto para

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.