Ethereum balinaları popüler meme coin Shiba Inu’dan vazgeçemiyor!

Shiba Inu'da büyük yükseltme öncesi beklenmedik hareketlilik!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum ekosistemindeki büyük balinalar, uzun süredir devam eden akümülasyon sürecinin ortasında yeniden en popüler ikinci meme coin Shiba Inu’ya yöneldi.

Meme coin Shiba Inu’da büyük hareketlilik!

Popüler meme coinlerden biri olan Shiba Inu (SHIB), uzun süredir devam eden akümülasyon sürecinin ortasında Ethereum ekosistemindeki büyük balinalardan yoğun bir talep gördü.

İlgili: DOGE ve SHIB şimdi de BitPay ile ORADA!

Ethereum balinaları popüler meme coin Shiba Inu'dan vazgeçemiyor!

Bir taraftan son zamanlarda piyasalarda etkili olan toparlanma ile birlikte perakende yatırımcılar SHIB coine yeniden ilgi gösterirken, diğer taraftan balinalar da harekete geçti.

Ethereum ekosistemindeki büyük balinalar ath seviyesinden sonra oluşan büyük düşüşten faydalanarak, daha fazla token biriktirmeye devam ediyor.

Şöyle ki; büyük bir Ethereum (ETH) balinası, meme temalı kripto para biriminde akümülasyon aşaması devam ederken, 271 milyardan fazla Shiba Inu (SHIB) tokeni topladı. Balina, bu tokenleri 6 milyon doların biraz üzerinde bir fiyata satın aldı.

Ethereum ağındaki en büyük 1000 balinaya ait işlemleri takip eden popüler balina takip platformu WhaleStats’a göre, 208. en büyük balina, Shiba’nın yanma oranının %6,700’ü aşmasının hemen ardından alım yaptı.

Shiba Inu’da coşkulu coin burn etkinliği!

Meme temali en popüler 2. kripto para birimi Shiba Inu’nun yanma oranı, yalnızca 24 saat içinde 745 milyondan fazla token yakıldıktan sonra arttı.

Shiba’daki coin burn etkinliği, son birkaç haftadır kripto ekosisteminde en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Nitekim bu etkinlik, kripto para biriminin arkasındaki ekibin, dolaşımdaki arzını azaltmak amacıyla, topluluğun tokenleri yakmasına yardımcı olmak için ayarlanmış bir coin yakma portalının başlatıldığını duyurmasının ardından gündemde çok fazla yer tutmaya başladı.

Böylece Shiba’ya yönelik ilginin artması ile birlikte, balinalar da harekete geçti.

Shiba Inu balinalarından dev alım!

Ethereum ağı üzerinde işlem yapan balinalar da görünüşe göre meme coin Shiba Inu’yu biriktirmeye devam ediyor. Bu ay, kimliği bilinmeyen bir balina 49,6 milyar SHIB satın almak için 1 milyon dolar harcarken, bu yılın başlarında başka bir balina, yaklaşık 1,9 milyon dolarlık 58,9 milyar SHIB satın aldı.

Balinalar, portföylerindeki üçüncü en büyük holding olan Shiba Inu’yu biriktirmeye devam ediyor. Ethereum’dan sonra bu balinalar tarafından en fazla hodl edilen token ise, hala FTX borsasının yerel tokeni FTT.

Ethereum balinaları popüler meme coin Shiba Inu'dan vazgeçemiyor!

Bu arada SHIB topluluğu, bir süredir merakla, Shiba Inu ekosistemini desteklemek için tasarlanan ve Ethereum blockchaini üzerine inşa edilen iki katmanlı bir ağ olan Shibarium’un piyasaya sürülmesini bekliyor.

İlgili: Shiba Inu Shiberse projesinden merakla beklenen açıklama geldi!

Shiba Inu'da büyük yükseltme öncesi beklenmedik hareketlilik!

İlgili:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ethereum balinaları popüler meme coin Shiba Inu’dan vazgeçemiyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.