1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Balinalar dipten, bu 8 Ethereum temelli Altcoini topluyor

Balinalar dipten, bu 8 Ethereum temelli Altcoini topluyor

Balinalar dipten, bu 8 Ethereum temelli Altcoini topluyor
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum ekosisteminin en büyük balinaları 8 altcoin üzerinde yoğunlaşıyor.

Balinalar dipten, bu 8 Ethereum temelli Altcoini topluyor

Kripto piyasası bir süredir düşüş seyrinde. Son bir kaç gün ise dip yapmış durumda. Öte yandan bu durumu fırsata çevirenler de yok değil. Ethereum balinaları, ETH yanında 8 altcoini dipten topluyor.

Kripto cüzdan verileri takip eden WhaleSatats’ın bildirdiğine göre, borsa dışı en büyük 1000 Ethereum cüzdanı, son 24 saat içerisinde en çok Shiba Inu (SHIB) coin toplamış durumda.

Shiba Inu ordusunun coşkulu günü!

 

Balinaların topladığı bir sonraki coin, Basic Attention Token (BAT). Bilindiği gibi BAT token, Brave ekosistemin yerel tokeni.

BAT token, platforumun cüzdan bağlantısı güncellemesi ile %37 oranında artış gösterdi. BAT yazı anında 1,57 dolardan işlem görüyor.

Ethereum balinalarının en çok ilgi gösterdiği üçüncü coin, bir stablecoin, USD coin (USDC).

Balina alımlarında 4. sırası ise bir gaming ve NFT platformu Enjin Coin (ENJ) alıyor. Spor alanında faaliyet gösteren ve taraftar token çıkaran, Chiliz (CHZ) ise 5. sırada.

6. Sırada bir meme coin var, Dogelon Mars (ELON). SHIB ve DOGE rakibi olarak öne çıkan ELON bundan sonraki süreçte ilgiyle takip edileceğe benziyor.

Son dönemin en popüler coinlerinden, gaming ve metaverse tokeni, Decentraland (MANA) 7. sırada yer alırken, bir NFT domain platformu olan Ethereum Name Service (ENS) token sekizinci sırada yer alıyor.

altcoin,
Kaynak: whateStats
Etiketler: