1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Shiba’dan heyecanlandıran açılım!

Shiba’dan heyecanlandıran açılım!

Shiba’dan heyecanlandıran açılım!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba’yı cüzdanında tutan yatırımcı sayısı 1 milyonun üzerine çıktı. Benimsenme oranı arttıkça Shiba Inu açılımlara devam ediyor. Detaylar haberimizde.

Shiba’dan heyecanlandıran açılım!

Dogecoin’in bu yıl nisan ve mayıs aylarında yakaladığı ivme meme kripto paraların endüstri içerisinde önemli bir yere sahip olmasını sağladı. Doge o günkü değerinin çok altında işlem görse de kripto piyasasında artık köpek temalı kripto paraların varlığı kabul gördü.

Shiba

Shiba, geçtiğimiz ay yakaladığı yükselişle bu benimsenmenin artmasını sağladı.  0.00008845 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini göre SHIB token değerinin %50’sini kaybetse de artık milyondan fazla kullanıcı cüzdanlarında SHIB tutuyor.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

Açılımlara devam eden Shiba Inu, son dönemlerde popüler olmaya başlayan Blockchain tabanlı oyun sektörüne giriş yapacağını açıkladı. Oshiverse olarak adlandırılan oyun, SHIB ekosisteminin en yeni uzantısı olacak. Merkezi olmayan meme para biriminin proje lideri Shytoshi Kusama, 26 Kasım’da Medium’da “Oyunun Geleceği Shib” başlıklı bir makale yazdı ve projeye ilişkin bilgiler verdi.

Shiba proje için oyun yaratıcısı ve Activision eski Teknoloji Başkan Yardımcısı William David Volk ile ortaklık kurdu. Shiba Inu, hiboshi NFT’lerini kullanacak bir NFT oyunu geliştirmek için Volk’la birlikte çalışacak.

Volk, anlaşmayla ilgili olarak Tüm zamanların en önemli oyunlarından biri haline gelecek olan oyun için harika bir ekiple çalışmaktan onur duyuyorum” dedi.

William David Volk, ünlü mobil oyun geliştiricisi olarak tanınıyor. Volk, dünyanın en değerli oyun şirketi olan Activision’da Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra Roblox’ta aynı görevi üstlendi. Shiba, bu atılımla birlikte kullanıcı sayısını daha da artırabilir. Kripto tabanlı mobil oyunların ekosistem içersindeki yeri gittikçe yaygınlaşıyor.

İlgili: Shiba Inu teknik analiz

Shiba, bugün %3,72 değer kazandı ve yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,000039 dolardan işlem görüyor. SHIB, 21 milyar dolarlık piyasa değeri ile piyasadaki en değerli 12.varlık.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: