1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analist portföyüne bu altcoinleri eklediğini açıkladı!

Ünlü analist portföyüne bu altcoinleri eklediğini açıkladı!

Ünlü analist portföyüne bu altcoinleri eklediğini açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Lark Davis, Youtube kanalında yaptığı yayında portföyüne eklediği altcoinleri açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist portföyüne bu altcoinleri eklediğini açıkladı!

Kripto paralar hafta sonuna kan kaybı ile girdi. Piyasanın kırmızıya boyanması ünlü traderlar için alım fırsatı oldu. Ünlü kripto analistli Lark Davis, yakın zamanlı bir Youtube videosunda portföyüne eklediği altcoinleri açıkladı.

Youtube kanalında 468,000 abonesi bulunan ünlü analist, yaptığı analizlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dilerseniz Davis’in cüzdanına eklediği altcoinlere ve bu altcoinlerin teknik detaylarına göz atalım.

Listenin başında Polkadot (DOT) bulunuyor. Analist, Polkadot’un  Kusama’dan parachain slot müzayedelerini devraldığını ve artık atılımcıların kendi seçtikleri proje için DOT tokenlerini kullanabileceklerini vurguladı.

altcoin

İlgili: Polkadot (DOT) fiyat tahmini

Moonbeam, Enjin, Parallel Finance ve Acala dahil olmak üzere DOT’u kullanan projelere çıkan ünlü analist, DOT’un yolunun açık olduğunu söyledi. Polkadot (DOT), yazının kaleme alındığı sırada Coinmarketcap verilerine göre 35 dolardan işlem görüyor.

Davis’in cüzdanına eklediği ikinci kripto para gerçek bir merkezi olmayan ekosistem olan Bridge Mutual (BMI). Davis, bu merkezi olmayan sigorta sağlayıcısının en hızlı büyüyen dijital varlık pazarlarından biri olan stabilcoinler için kapsamlı bir sigorta teklifi başlattığını belirtti. BMI, Polkadot ağında çalışan ve işlem ücretleri ile dikkat çeken bir proje olarak dikkat çekiyor. BMI, yazım sırasında 0,66 dolardan işlem görüyor.

altcoin

Analistin porföyüne eklediği son kripto para ise Trader Joe (JOE). JOE, Avalanche ekosistemindeki en büyük ve en popüler merkezi olmayan borsadır. Analist, AVAX ve JOE tokenleri de portföyine eklediğini ve kilitli toplam 2,5 milyar dolar ile mevcut devasa ticaret hacminin, yaklaşmakta olan bir ralli için yükseliş gösterge olduğunu belirtti.

Kaynak

 

Etiketler: