1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Baby Doge’u uçurabilecek yeni ortaklık

Baby Doge’u uçurabilecek yeni ortaklık

Baby Doge’u uçurabilecek yeni ortaklık
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında dikkat çeken coinlerden olan Baby Doge Coin (BABYDOGE) 122 yıllık bir spor kulübü ile önemli bir alanda yeni ortaklık yaptı. Bu gelişme altcoini yeni seviyelere taşıyabilir.


Baby Doge’u uçurabilecek yeni ortaklık

Kripto para dünyası ve spor alanı daha önce benzeri görülmemiş bir oranda bir araya geliyor. Bunun başlıca sebebi ise NFT alanının patlama derecesinde büyümesi. Spor alanının önemli isimleri de kripto ve blockchain alanını kullanarak, kripto dışı yeni kitlelere ulaşmaya çalışıyor.

Baby Doge ve TSG Hoffenheim

Kripto ve spor alanını bir araya getiren yeni bir gelişme yaşandı. Bundesliga liginin önde gelen takımlarından biri, Baby Doge ile yeni ortaklığını duyurdu. Futbol kulübü TSG Hoffenheim, bu yeni ortağı ile kulübe özel NFT’ler geliştirmeyi planlıyor.

İlgili – BabyDoge nedir? Baby Doge Coin haber ve gelişmeleri!

TSG CEO’su Denni Strich, bu yeni ortaklık ile ilgili şöyle diyor:

“TSG Hoffenheim, Baby Doge gibi yenilikçi ve lider bir marka ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyor. Heyecanlıyız ve başarılı bir ortaklık için sabırsızlanıyoruz. Böylece kulübün NFT koleksiyonunu ve diğer heyecan verici projeleri hayata geçireceğiz.”

baby doge Baby Doge'u uçurabilecek yeni ortaklık

Duyuruya göre bu ortaklık hemen yürürlüğe konuldu. Bu ortaklık ile kulübün kendi sahasındaki LED reklamlar da dahil tüm reklam birimleri ilgili ortaklık için kullanılabilecek.

İlgili – Meme coin nedir? Popüler memecoin’ler (memetoken) hangileridir?

Baby Doge proje müdürü Mike Watson, 122 yıllık futbol takımı ile yapılan bu ortaklığın BABYDOGE’u global piyasalara taşıyabileceğini söyledi. Baby Doge artık Bundesliga gibi önemli spor olaylarında yer alacak.

Watson ayrıca altcoin ekibi olarak başka dünyaca ünlü kuruluşlar ile ortaklıklar kurma çalışmalarına devam ettiklerini belirtiyor. Böylece Avrupa Birliği ülkelerindeki varlığını pekiştiriyor. Baby Doge, Elon Musk’ın da sık sık atıfta bulunduğu meme coin Dogecoin ilham alınarak çıkarılan bir kripto para.

Kaynak

Etiketler: