1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. BabyDoge nedir? Baby Doge Coin haber ve gelişmeleri!

BabyDoge nedir? Baby Doge Coin haber ve gelişmeleri!

BabyDoge nedir? Baby Doge Coin haber ve gelişmeleri!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin ve Shiba Inu çılgınlığının ardından kripto para piyasalarında Baby Doge Coin çılgınlığı yaşanıyor. BabyDoge nedir merak ediyorsanız haberimize göz atabilirsiniz.


BabyDoge nedir? Baby Doge Coin haber ve gelişmeleri!

Kripto para piyasalarında şaka maksatlı üretilen ama ardından gerçek ve ciddi bir hale bürünen Dogecoin’in hikayesi biliniyor. Dogecoin, 2021’in Nisan-Mayıs aylarında o kadar popüler oldu ki bir ara toplam piyasa değerine göre ilk 4’e kadar yükseldi. Yazının kaleme alındığı saatte ise Dogecoin, 12-13 cent aralığında işlem görüyor. CoinMarketCap sıralamasında ise 16.3 milyar dolarlık piyasa değeri ile 13’üncğ sırada yer alıyor.

Lütfen Bkz: Güncel Dogecoin fiyat tahmini 2022-2025

Dogecoin, Elon Musk gibi birçok ünlünün de radarına girdi. Elon Musk, tweet’leri ile Dogecoin’in bir fenomen halime gelmesinde yardımcı oldu. Elon Musk’un tweet’leri ile doğrudan ya da dolaylı biçimde destek verdiği bir kripto para daha var ki o da Baby Doge Coin,

Son birkaç gündür sosyal medya üzerinde örgütlene kripto para yatırımcıları Binance borsasına BabyDoge’yi listelemesi konusunda baskı kuruyor. Henüz BabyDoge piyasası tam oturmadı. Eğer BabyDoge de Dogecoin gibi bir ivme yakalarsa kısa sürede CoinMarketCap’te ilk 50’de görebiliriz.

BabyDoge yazının kaleme alındığı saatte 0,0000000031 dolardan işlem görüyor (virgülden sonra 8 sıfır!).

Aşağıdaki grafikte BabyDoge fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

 

baby dogecoin

BabyDoge, Dogecoin gibi en yüksek değerini 7 Mayıs 2021’de kırdı. Aşağıda ise BabyDoge’nin arz bilgilerini görüyoruz.

Toplam Baby Doge Coin arzı: 420.000.000.000.000.000 Baby Doge

Piyasada işlem gören Baby Doge Coin arzı: 268.383.459.889.719.070 BabyDoge (16 Ocak 2022).

Piyasada işlem gören Baby Dogecoin miktarı 5 Mart 2022’de CoinMarketCap’te belirtilmemiş. Bu istatistikte büyük bir soru işareti var.

Dogecoin, Baby Dogecoin ve Shiba gibi kripto paralar memecoin sınıflandırmasında yer alıyor. Bu tip kripto paraların yatırım motivasyonu diğerlerinden oldukça farklı. Diğer memecoin’ler hangileridir ve yatırım motivasyonu nelerdir sorularını merak ediyorsanız aşağıdaki haber linkine göz atabilirsiniz.

Lütfen Bkz: Meme coin nedir? Popüler memecoin’ler (memetoken) hangileridir?

Kaynak

İlgili!

Dogecoin (DOGE) nedir, madenciliği nasıl yapılır, geleceği nasıl?

Canlı Baby Doge Coin – BabyDoge fiyatları

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.