Avalanche ekosistemine 230 milyon dolarlık dev yatırım!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avalanche yeni ortaklıklarla gelişiyor. Polychain ve Three Arrows Capital, Avalanche halka açık blockchain ekosisteminde 230 milyon dolarlık bir yatırıma öncülük ediyor.

 

Avalanche ekosistemine milyon dolarlık yatırım!

 

Polychain ve Three Arrows Capital, Avalanche halka açık blockchain ekosisteminde 230 milyon dolarlık bir yatırıma öncülük ediyor. Onlara R/Crypto Fund, Dragonfly, CMS Holdings, Collab+Currency, Lvna Capital ve bir grup melek yatırımcı ve aile ofisi katılıyor.

 

Avalanche Foundation, Haziran 2021’de tamamlanan tokenlerin özel satışından elde edilen geliri DeFi’nin hızlı büyümesini desteklemek ve hızlandırmak için kullanacak, kurumsal uygulamalar ve Avalanche genel blockchain‘indeki diğer kullanım örnekleri dahil. Projeler için destek hibeleri, token alımlarını ve çeşitli yatırım ve teknoloji desteği biçimlerini de içeriyor.

 

Avalanche Vakfı Direktörü Emin Gün Sirer, “Benzerlerinden daha genç olmasına rağmen Avalanche, vaat ve potansiyeli DeFi kullanıcıları ve geliştiricileri için hızla gerçek dünyadaki etki ve değer yaratmaya dönüştürdü” diyor. “Ağ etrafında toplanan inşaatçılar topluluğu, rekabet üstünlüğünün bir kanıtıdır ve Avalanche’ta kurumsal ve merkezi olmayan finansın kesiştiği noktada henüz kullanılmayacak çok fazla potansiyel var.”


Avalanche (AVAX) nedir? Avax token gelecek vaat ediyor mu?

Eylül 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana Avalanche, blockchain‘deki organik olarak en hızlı büyüyen ekosistemlerden biridir. Aynı zamanda, Tether, SushiSwap, Chainlink, Circle ve The Graph gibi üst düzey DeFi projeleri dahil olmak üzere platformda inşa edilen 270’den fazla projeye ve tokenları belirleyen binden fazla doğrulayıcı düğüme sahiptir.

 

Polychain Capital Kurucusu ve CEO’su Olaf Carlson-Wee, “Platform, canlı açık kaynak geliştiricileri topluluğunu büyütmeye devam ederken Avalanche’ı desteklemekten memnuniyet duyuyoruz” dedi. “Platformda yeni nesil uygulamaların piyasaya sürülmesini dört gözle bekliyoruz.” diye sözlerini sürürdü.

 

Three Arrows Capital Yönetim Kurulu Başkanı Kyle Davies, “Avalanche, DeFi kullanıcılarının bugün istediklerine uygun bir ürün pazarı buldu ve aynı zamanda platformdaki özel blockchain‘lerle  alanın hareket ettiği yeri inşa etti” diyor.

 

“Avalanche konsensüsü hem kıdemli endüstri liderlerini hem de genç mühendisleri aynı şekilde etkilemeye devam ediyor. İster tomurcuklanan DeFi topluluğu isterse NFT dağıtımları olsun, Avalanche’ın burada kalacağı açık” diyor Partner Andrew Durgee. RCrypto Fonu “Egemenlik içinde sadece bir avuç Katman 1 kazanan olacağına inanıyoruz ve Avalanche onlardan biri olacaktır.” 

 

 “2018’de orijinal sürümlere başladığımızdan beri Avalanche’dan etkilendik. Devrim niteliğindeki konsensüs protokolü sayesinde mümkün olan Avalanche ağının ölçeklenebilirliği ve verimi, gelecekte adil finansal sistemleri destekleyecek ve gerçekleştirilemeyecek durumlarda  kullanacak. Ekosistem fonu tarafından teşvik edilen geliştiricilerin neler inşa edebileceğini görmek heyecan verici olacak.” diye açıklama yaptı  Lvna Capital’in Kurucusu ve CEO’su Allan Cassis.

 

Avalanche, kesinlik süresi ile ölçülen blockchain endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşmeler platformudur. Avalanche inanılmaz derecede hızlı, düşük maliyetli ve çevre dostudur. Akıllı sözleşme özellikli herhangi bir uygulama, Avalanche’da devreye girerek rekabet ettiklerini geride bırakabilir. 

 

Avalanche, aynı zamanda, uygulamaları üzerinde tam kontrole sahip, güçlü, güvenilir ve güvenli özel veya genel ağları kolayca oluşturmak için bireyler ve kuruluşlar için önde gelen platformdur. Bu “Alt ağlar”, varlık tokenizasyonunda ve düzenlenmiş kurumsal kullanım durumlarında yeni değer ekosistemlerinin yaratılmasının temeli olabilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Avalanche ekosistemine 230 milyon dolarlık dev yatırım!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.