1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Analistten Ethereum (ETH) fiyatının döneceği dip seviye açıklaması

Analistten Ethereum (ETH) fiyatının döneceği dip seviye açıklaması

Analistten Ethereum (ETH) fiyatının döneceği dip seviye açıklaması
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir analist, lider akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) fiyatının boğa rallisi öncesi seviyelere döneceğini söylüyor. Analistin işaret ettiği seviyeye ve açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Analistten Ethereum (ETH) fiyatının döneceği dip seviye açıklaması

Kripto para analisti Benjamin Cowen, YouTube üzerinde 773.000 abonesi ile paylaştığı yeni videosunda, Ethereum fiyatının muhtemelen beşinci defa 600 dolar seviyesine döneceğini söyledi. Şöyle açıklıyor:

“Bu yıl boyunca bunu hep konuştuk. Genel beklenti Ethereum’un bir dizi ralliler yapması. Ancak sonuç olarak hep günün sonunda evine dönüyor. Bu temel seviye ise ‘balon verilerin olmadığı’ logaritmik resesyon bandı. Bunun artık beşinci defa olduğunu görüyoruz.

Eğer 2018’i hatırlarsanız, o zaman Ethereum yüzde 95 gerileme yaşamıştı. Ben ETH’nin yüzde 95 düşeceğini söylemiyorum. Ancak yine de eğer yüzde 87 düşerse, Bitcoin bile ayı piyasasında yüzde 95 düştü, o zaman Ethereum fiyatı 600 doları görebilir.”

İlgili – Ethereum fiyatında yeni bir dip ve toparlanma girişimi: Güncel ETH teknik analizi

Analistten Ethereum (ETH) fiyatının döneceği dip seviye açıklaması

Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Analist, tüm yaşananlar göze alındığında, ETH boğalarının yakın gelecekte kontrolde olmaya devam edeceğini söylüyor. Hem de bazı yatırımcıların ayı piyasası bitti demelerine rağmen. Kripto para analisti Benjamin Cowen, açıklamalarına şöyle devam ediyor:

“Ayı piyasasının sonucu görmek uzun zaman alır. Gerçekten uzun bir zaman. Ancak yine de sonuç olarak sonuna geleceğimizi düşünüyorum. Öncesinde ise ben resesyon bandındaki seviyelere döneceğimizi düşünüyorum. Burada gerçek bir destek ve yeni bir boğa rallisi başlayabilir. Çünkü piyasa için sürdürülebilir hareket bu destekten gelecek.

Sonuç olarak gerçek değerin olduğu o seviyelere döndüğümüzde, o zaman artık boğaya dönüşme zamanı gelmiştir.

Eğer kriptoda yeniyseniz ve sürekli çok düşük fiyat tahminlerine şüphe ile bakıyorsanız, son birkaç ay artık size bir şey öğretmiş olması gerekirdi. Çünkü gerçekten yaşanmasalar bile böyle senaryolara hazırlıklı olmalısınız. Ancak yüksek ihtimalle yaşanacak.”

Bitcoin şu an 1.251 dolardan işlem görüyor ve Cowen’in bahsettiği fiyattan yüzde 52 uzakta.

İlgili – Balinaların aniden almaya başladığı önemli kripto para

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: