Analistten Ethereum (ETH) fiyatının döneceği dip seviye açıklaması

2018 Bitcoin ayı piyasasının bitiş noktasını bilen analistten sevindiren Ethereum tahmini
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir analist, lider akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) fiyatının boğa rallisi öncesi seviyelere döneceğini söylüyor. Analistin işaret ettiği seviyeye ve açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Analistten Ethereum (ETH) fiyatının döneceği dip seviye açıklaması

Kripto para analisti Benjamin Cowen, YouTube üzerinde 773.000 abonesi ile paylaştığı yeni videosunda, Ethereum fiyatının muhtemelen beşinci defa 600 dolar seviyesine döneceğini söyledi. Şöyle açıklıyor:

“Bu yıl boyunca bunu hep konuştuk. Genel beklenti Ethereum’un bir dizi ralliler yapması. Ancak sonuç olarak hep günün sonunda evine dönüyor. Bu temel seviye ise ‘balon verilerin olmadığı’ logaritmik resesyon bandı. Bunun artık beşinci defa olduğunu görüyoruz.

Eğer 2018’i hatırlarsanız, o zaman Ethereum yüzde 95 gerileme yaşamıştı. Ben ETH’nin yüzde 95 düşeceğini söylemiyorum. Ancak yine de eğer yüzde 87 düşerse, Bitcoin bile ayı piyasasında yüzde 95 düştü, o zaman Ethereum fiyatı 600 doları görebilir.”

İlgili – Ethereum fiyatında yeni bir dip ve toparlanma girişimi: Güncel ETH teknik analizi

Analistten Ethereum (ETH) fiyatının döneceği dip seviye açıklaması

Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Analist, tüm yaşananlar göze alındığında, ETH boğalarının yakın gelecekte kontrolde olmaya devam edeceğini söylüyor. Hem de bazı yatırımcıların ayı piyasası bitti demelerine rağmen. Kripto para analisti Benjamin Cowen, açıklamalarına şöyle devam ediyor:


“Ayı piyasasının sonucu görmek uzun zaman alır. Gerçekten uzun bir zaman. Ancak yine de sonuç olarak sonuna geleceğimizi düşünüyorum. Öncesinde ise ben resesyon bandındaki seviyelere döneceğimizi düşünüyorum. Burada gerçek bir destek ve yeni bir boğa rallisi başlayabilir. Çünkü piyasa için sürdürülebilir hareket bu destekten gelecek.

Sonuç olarak gerçek değerin olduğu o seviyelere döndüğümüzde, o zaman artık boğaya dönüşme zamanı gelmiştir.

Eğer kriptoda yeniyseniz ve sürekli çok düşük fiyat tahminlerine şüphe ile bakıyorsanız, son birkaç ay artık size bir şey öğretmiş olması gerekirdi. Çünkü gerçekten yaşanmasalar bile böyle senaryolara hazırlıklı olmalısınız. Ancak yüksek ihtimalle yaşanacak.”

Bitcoin şu an 1.251 dolardan işlem görüyor ve Cowen’in bahsettiği fiyattan yüzde 52 uzakta.

İlgili – Balinaların aniden almaya başladığı önemli kripto para

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Analistten Ethereum (ETH) fiyatının döneceği dip seviye açıklaması
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.