1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analistlerden Ripple (XRP) fiyatında önemli hareketlenme beklentisi

Analistlerden Ripple (XRP) fiyatında önemli hareketlenme beklentisi

Analistlerden Ripple (XRP) fiyatında önemli hareketlenme beklentisi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Uzun süredir sessiz olan Ripple (XRP), önümüzdeki günlerde önemli hareketlenmeye ev sahipliği yaparak yukarı yönlü bir trend başlatabilir. Yeni hedefi hangi seviye?


Ripple (XRP) fiyatındaki hareketliliğin hedefi hangi seviye?

Ripple (XRP) fiyatı uzun süredir düşük bir performansa sahip. Ancak kısa süre önce görülen hareketlilik ile 0.40 dolar seviyesine ulaşmaya çalışıyor. Yeni bir yukarı yönlü sıçrama ise fiyatı önümüzdeki günlerde 0.50 dolara da taşıyabilir.

Mayıs ayındaki kripto çöküşü sırasında 0.55 dolar desteğini kaybeden XRP, o zamanda bu yana bu kritik pivot çizgisinin altında. Ancak XRP fiyatının önümüzdeki günlerde önemli bir hareketlenme yaşayacağını gösteren veriler de var.

İlgili – Ripple teknik analizi, XRP grafiği ve destek/direnç seviyeleri

XRP fiyatında yükseliş

Analistlerden Ripple (XRP) fiyatında önemli hareketlenme beklentisi

Son veriler ise XRP fiyatının önümüzdeki günlerde yukarı yönlü hareketlenme yaşayacağını gösteriyor. Mesela çok sayıda hareketsiz XRP token var. Bu tokenler ise genel olarak çok aktif cüzdanlarda tutuluyor.

Aralarında XRP kurucularından olan Jed McCaleb gibi birçok analist, kriptonun yakında çok ihtiyacı olan istikrara kavuşacağını belirtiyor. McCaleb, tüm XRP varlıklarını sattıktan hemen sonra, yakında yüksek volatilite olacağına işaret eden birkaç durgun token hareket etmeye başladı.

Buna ek olarak birçok “hodl” yapan ve balina da kısa süre önce aktif hale geldi. Bu da kripto paranın yakın bir zamanda bir fiyat rallisine ev sahipliği yapabileceğini gösteriyor.

İlgili – Güncel Ripple fiyat tahminleri 2022-2025

Kripto para transferlerini gözlemleyen popüler platform Whale Alert, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, yaklaşık 375 milyon dolar değerinde XRP tokenin son 48 saatte hareket ettiğini bildirdi. En büyük hareketlilik ise tek başına 155 milyon token transferi yapan bir adresten geldi. Tüm bunlardan dolayı XRP fiyatında büyük bir hareketliliğin çok yakın olduğu söylenebilir.

Genel olarak ise son haftalarda XRP fiyatı 0.30 dolar seviyesinden bir miktar toparlanma ile 0.40 dolara doğru yaklaştı. Önündeki ana hedef ise 0.50 dolar. Hatta bu seviyenin üzerinde kalabilmek.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: