1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Analist Van de Poppe’tan 2023 Ethereum fiyat tahmini ve büyük kırılma beklentisi

Analist Van de Poppe’tan 2023 Ethereum fiyat tahmini ve büyük kırılma beklentisi

Analist Van de Poppe’tan 2023 Ethereum fiyat tahmini ve büyük kırılma beklentisi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının yakından takip edilen analistlerinden Michael van de Poppe, 2023’ün ilk ayları için Ethereum (ETH) fiyat tahminini paylaştı. Analist, ETH için bu dönemde “büyük” kırılma beklediğini ifade ediyor.


Analist Van de Poppe’tan 2023 Ethereum fiyat tahmini ve büyük kırılma beklentisi

Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe, bu yılın ilk aylarında Ethereum (ETH) fiyatının “büyük bir kırılma” yapabileceğini belirtiyor.

Van de Poppe, Youtube üzerinden yeni video oturumunda, 163.000 abonesine yaptığı açıklamada, akıllı sözleşme platformu ETH’nin bu ay en az yüzde 6,5 oranında yükselebileceğini söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Yukarı yönlü büyük bir kırılma gördük. Mevcut 1.187 dolar seviyesinin üzerine kırılmadan sonra şimdi konsolide oluyor. Ardında ise kırılma, yeniden test ve daha büyük bir hareket gelecek. Bu bağlamda 1.263 dolar ile 1.280 dolar seviyeleri bir süre daha direnç olarak kalmaya devam edecek. Bu seviyeleri yeniden test yapacak. Ardından ise yeni bir yukarı yönlü kırılma. Tabii eğer kıramazsa bu sefer düşüş gelebilir.”

İlgili – Ethereum fiyatı 1.240 dolardan yükselir mi, düşer mi? Güncel ETH teknik analizi

Van de Poppe, Ethereum fiyatının önümüzdeki aylarda ise 1.330 dolar seviyesini geçebileceğini söylüyor. Böylece bahsettiği kırılmanın ilk hedefinin bu seviye. ETH fiyatı şimdi 1.248 dolardan işlem görüyor. Analist sözlerine şöyle devam ediyor:

“Böylece kritik seviyeleri belirleyebiliriz. Yukarıda yükselişin önündeki kritik engel 1.280 dolarda. Kısa vadeli işlem aralığının üst sınırını oluşturuyor. Aşağıdaki kritik destek alanı ise 1.220 dolarda. Buraya ulaşınca ise yukarı yönlü sıçramalar görebiliriz. Sıçramaların en yüksek hedefi olarak ise şimdi muhtemelen 1.339 dolar seviyesi. Eğer daha güçlü boğa bir hareket gelirse belki de 1.550 dolara kadar da çıkabilir.

Eğer önümüzdeki ay 1.330 doları görebilirse o zaman 2023 birinci çeyreğin sonunda daha büyük bir yükseliş gelebilir. Tabii bu hala bir tartışma konusu.”

Analist aynı zamanda kısa süreli grafiklerin hiçbir yöne bir hareket belirtisi göstermediğini de söylüyor. Ancak bir ETH rallisi için işlem hacmini izlemeye devam ettiğini de belirtiyor.

İlgili – Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin…

Analistin ilgili açıklamaları:

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler:

Total
0