1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist ocak ayında patlama beklediği altcoinleri açıkladı!

Ünlü analist ocak ayında patlama beklediği altcoinleri açıkladı!

Ünlü analist ocak ayında patlama beklediği altcoinleri açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Lark Davis, yeni bir Yotube yayınında ocak ayında patlama yapacağını düşündüğü altcoinleri sıraladı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analist ocak ayında patlama beklediği altcoinleri açıkladı!

Kripto piyasası geçtiğimiz hafta yaşadığı büyük düzeltmenin ardından yeni haftada bir miktar toparlanma belirtiler gösteriyor. Lider kripto para birimi Bitcoin, 42,000 doların üzerinde tutunmaya çalışıyor. Ethereum %1,15 değer kazandı ve yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 3,172 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Piyasanın toplam değeri 2 triyon doları yeniden test ediyor. Piyasanın genel görünümü bu şekildeyken ünlü kripto analisti Lark Davis’ten ocak ayında patlama yapabilecek altcoin listesi geldi. Analist, 479,000 abonesi olan Youtube kanalında yeni bir video paylaştı ve bu altcoinlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Davis’in listesindeki ilk kripto para fiyat istikrarlı küresel ödeme sistemlerine güç sağlamak için fiat sabitli sabit paraları kullanan Terra (LUNA). Kripto piyasasının en değerli varlıkları sıralamasında 9’uncu sırada bulunan LUNA, son 24 saat içerisinde 2,65 değer kazandı ve anlık olarak 71,25 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Terra (LUNA) fiyat tahmini

Terra ekosistemine ilgi günden güne artıyor. Terra 2021 yılında %9,644 değer kazanarak büyük bir öykü yazdı. Potansiyeli devam eden altcoin ocak ayında iyi performans gösterecek altcoinler listesine dahil olmakta zorlanmadı.

LUNA günlük grafik

altcoin Ünlü analist ocak ayında patlama beklediği altcoinleri açıkladı!

Listenin ikinci sırasında Chainlink (LINK) bulunuyor. Chainlink, evrensel olarak bağlantılı akıllı sözleşmeler sağlayan bir blok zinciri soyutlama katmanıdır. Chainlink, blok zincirlerinin harici veri beslemeleri ve ödeme yöntemleriyle güvenli bir şekilde etkileşime girmesine izin vererek, karmaşık akıllı sözleşmelerin baskın dijital sözleşme biçimi haline gelmesi için ihtiyaç duyduğu kritik zincir dışı bilgileri sağlıyor. Bu nedenle gelecek adına olumlu sinyaller veren kripto para şu anda 700’den fazla oracle ağını, binden fazla projeyi destekliyor ve bu sayılar büyük artış gösteriyor. https://thedentallounge.com

İlgili: Chainlink fiyat tahmini

LINK yazım anında 28,36 dolardan işlem görürken son 24 saat içerisinde %4’ün üzerinde değer kazandı.

LINK günlük grafik

altcoin Ünlü analist ocak ayında patlama beklediği altcoinleri açıkladı!

Davis’in listesindeki bir diğer kripto para ise kullanıcıların sanal deneyimlerini oynayabilecekleri, yaratabilecekleri, sahiplenebilecekleri, sosyalleşebilecekleri ve bunlardan para kazanabilecekleri Solana blok zincirinde bir VR metaverse projesi olan Solice (SLC). Solice, farklı donanım, yazılım ve işletim sistemlerinin engelini ortadan kaldıran birden çok platformu destekliyor. Metaverse’ün dayanılmaz cazibesi ve artan ilgi SLC’yi ocak ayı listesine dahil ediyor. SLC, 2,92 dolardan işlem görüyor.

Listenin 4’üncü ve son sırasında ise Curve (CRV) bulunuyor. CRV, Ocak 2020’de piyasaya sürüldü ve 020’nin ikinci yarısında önemli bir büyüme kaydetti. 2021 yılında ise %623 değer kaznarak rüştünü ispatladı. Analistin ocak ayında yükseliş beklediği CRV, yazının kaleme alındığı anlarda 4,5 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Curve (CRV) nedir, geleceği nasıl?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: