1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analist 4 kripto para için yakın vadeli hedef verdi!

Analist 4 kripto para için yakın vadeli hedef verdi!

Analist 4 kripto para için yakın vadeli hedef verdi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında belirsizlik devam ederken; popüler bir kipto para analisti, yükselişe hazırlanan bu 4 kripto para için yakın vadeli fiyat hedefleri verdi!

Yükselişe hazırlanan 4 kripto para: Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Chainlink (LINK) ve ApeCoin (APE)

Popüler bir kripto analisti, piyasada belirsizlik devam ederken Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Chainlink (LINK) ve ApeCoin (APE) için yakın vadeli fiyat hedeflerini paylaştı.

Twitter’da Altcoin Sherpa olarak tanınan analist, Solana’nın yeniden tüm zamanların en yüksek seviyesini göreceğini, ancak kısa vadede mevcut 39,95$’lık işlem fiyatından %25’lik bir yükseliş ön gördüğünü söyledi.

Analist 4 kripto para için yakın vadeli hedef verdi!

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, SOL 37,83$’dan işlem görüyor.)

Bununla birlikte analist, ölçeklenebilir blok zinciri Avalanche’ın yerel tokeni AVAX’ın yaklaşık 12 dolara düşmeden önce, önümüzdeki aya kadar 40 dolara yükselebileceğini söylüyor.

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, AVAX %7’lik bir düşüşle 22,96$’dan işlem görüyor.)

Bu arada Chainlink‘te de yükseliş öngören Altcoin Sherpa, LINK’in yaklaşık 11 dolarda yükseliş trendini kırabileceğini söylüyor. 

(Merkezsiz oracle ağı şu anda 8,55 dolardan işlem görüyor.)

https://twitter.com/AltcoinSherpa/status/1534887521188032514?cxt=HHwWhMC96a-Egs0qAAAA

ApeCoin’e gelince, analist Bored Ape Yacht Club tokeninin 7 doların üzerine çıktıktan sonra düşeceğini, bu nedenle 5 dolar civarında satın almanın mantıklı olacağını düşünüyor.

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, APE 5,33$’lık bir fiyattan işlem görüyor.)

https://twitter.com/AltcoinSherpa/status/1534890897258819585?cxt=HHwWgsC9wfHIg80qAAAA

Bu arada kripto analisti, şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinin çok çok gerisinde olan Bitcoin hakkındaki düşüncelerini ise şöyle açıkladı:

“Hala 30 bin doların ortalarına doğru bir miktar rahatlama rallisinin geleceğini düşünüyorum; ama aynı zamanda en düşük fiyat aralıklarına dokunma fikrine de açığım. Yani uzun süredir test etmediği seviyeler. EQ [eşitlik] kaybolursa, bu daha gerçekçi olacaktır. Açıkçası emin değilim.”

(En büyük kripto para birimi şu anda 29.750 dolar değerinde.)

Kaynak