1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü CEO’dan kripto piyasası için rahatlatan değerlendirme!

Ünlü CEO’dan kripto piyasası için rahatlatan değerlendirme!

Ünlü CEO’dan kripto piyasası için rahatlatan değerlendirme!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Fidelity Investments Başkanı Abigail Johnson, kripto para piyasasında yaşanan son düşüşle ilgili düşüncelerini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü CEO’dan kripto piyasası için rahatlatan değerlendirme!

Kripto para piyasasında belirsizlik bir süredir devam ediyor. Piyasa oldukça durgun ve bu durgunluğun en büyük nedenlerinden biri de yaşanan küresel finansal daralma sonrası Fed’in şahin politikalar benimsesi ya da daha fazlasını yapacağının sinyalini vermesi.

Pandemi sonrası yaşanan enflasyonist dönemin ardından tüm piyasalar belirsizlikle boğuşuyor. Kripto piyasası da artan entegrasyon ile bu gelişmelerden geçmiş dönemlere nazaran daha fazla etkileniyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin, uzun süredir 28,000 dolar ile 29,500 dolar arasında bir aralıkta fiyatlanıyor. 30,000 doların üzerine sıçrasa da bu kalıcı olmuyor ve BTC yine bahsedilen aralığa geri dönüyor. Bitcoin’in teknik verileri şu an için zayıf. Peki yatırımcılar endişelenmeli mi?

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Boston, Massachusetts merkezli bir Amerikan çok uluslu finansal hizmetler şirketi olan Fidelity Investments Inc CEO’su Abigail Johnson, kripto para piyasasında yaşanan bu dönemi önemsemediğini ve bunun piyasanın doğasında olduğunu belirtti.

Austin, Teksas’taki Consensus 2022’de konuşan Johnson, yaşadığımız piyasa koşullarının “üçüncü kripto kışı” olduğunu açıkladı. Ünlü yönetici piyasada inişler ve çıkışların olduğunu ancak bu dönemlerde tedirgin olmadığını aksine bunu bir fırsat olarak değerlendirdiğini söyledi.

“Muhalif olarak yetiştirildim ve bu yüzden ani bir tepkilerim var! Uzun vadeli bir yatırımın temellerinin, diğer herkes düşüşte iken kaçtığında, yatırımınızın gerçekten güçlü olduğuna inanıyorsanız, o zaman ikiye katlanma zamanıdır.”

2014 yılından beri Bitcoin’e yatırım yapan şirket, Metaverse ve madencilik konusunda da çalışmalar yürütüyor. Fidelty’nin yönetimi altındaki varlıklar yaklaşık 4,5 triyon dolar.

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 29,461 dolardan işlem görüyor. Lider kripto para birimi son 24 saat içerisinde %2,11 değer kaybetti ve toplam değeri 561 milyar dolara geriledi.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Ünlü CEO’dan kripto piyasası için rahatlatan değerlendirme!

 

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: