1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 2023’te iyi bir yatırım olabilecek 6 kripto para

2023’te iyi bir yatırım olabilecek 6 kripto para

2023’te iyi bir yatırım olabilecek 6 kripto para
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının mevcut durumu ve yaşanan son gelişmeler ışığında 2023 yılı için bir dizi kripto para öne çıkıyor. Bu coinler özellikle günlük ticaret için iyi bir yatırım seçeneği olabilir. İşte, söz konusu coinlerin listesi.


2023’te günlük ticaret için iyi bir seçim olan 6 kripto para

Kripto para piyasasındaki güncel durum göz önüne alındığında, aşağıdaki listede yer alan kripto paralar yakında iyi bir yatırım seçeneğine dönüşebilir.

Tabii kripto para piyasasında her zaman en büyük ilgi Bitcoin’e yöneliyor. Ancak yine de portföye eklenebilecek ve almaya değer bazı altcoinler de bulunuyor. Mevcut piyasa koşulları ve yaşanan gelişmeler bu coinleri yakında iyi bir yatırıma çevirebilir. İşte, aşağıdaki listede 2023’te günlük ticaret için en iyi seçenek olan kripto paraları bulabilirsiniz.

İlgili – ABD’den Bitcoin için kötü haber

Ripple (XRP)

Kripto para Ripple (XRP), sektörün gündemindeki coinlerden biri. Özellikle de SEC ile yaşanan davadan dolayı. Bu dava sonuca çok yakın görünüyor. Tüm bu koşullar XRP fiyatına güç veriyor. Bundan dolayı 2023 yılında XRP coin en yüksek potansiyele sahip kripto paralardan biri olarak görülüyor.

Dogecoin (DOGE)

2013’te piyasaya çıkan Dogecoin (DOGE), o zamandan bu yana başarı hikâyesi yazan coinlerden biri. Elon Musk ile de gündem olan DOGE, Dallas Mavericks, Kronos ve SpaceX gibi büyük şirketlerin tercihi olan bir kripto para.

Solana (SOL)

Goldman Sachs yöneticisinden Solana için müthiş Ethereum benzetmesi!

2021’deki büyük çıkışı ile dikkat çeken Solana (SOL), merkezsiz uygulamalara (Dapp) ev sahipliği yapan ve aynı zamanda Ethereum alternatifi bir proje. En temel amacı ise daha hızlı ve düşük ücretli bir PoS blockchain hizmeti sunmak.

İlgili – Solana nedir ve SOL coinin geleceği nasıl?

Filecoin

Filecoin, dosya saklama ve aktarım alanının bir Web3 eşdeğeri proje. Aynı zamanda geleneksel bulut depolamaya güvenli bir alternatif sunuyor. Bu merkezsiz ağ üzerinden aynı zamanda pasif gelir de elde edilebilir.

Polkadot (DOT)

Birçok yatırımcı Polkadot’ın (DOT) bir Web3 projesi olduğunu bile bilmiyor. Hem de en çok işlem gören kripto paralardan biri olmasına rağmen. İşlem hızı ve ücretleri açısından Ethereum’u geride bırakan bir proje. Bundan dolayı DOT coin de piyasada ilgi gören coinlerden biri.

İlgili – Polkadot nedir ve DOT coinin geleceği nasıl?

Tether (USDT)

Hong Kong merkezli Tether (USDT) değeri dolara bağlı olan bir stablecoin. Özellikle kripto para ile fiat paralar arasında geçişlerde ve işlemlerde sık kullanılıyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.