Analist tarih verdi: Ethereum (ETH) 300 dolara düşecek

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En iyi kripto para analistlerinden biri, Ethereum’un (ETH) ağır piyasa düzeltmesine rağmen düşmeye devam edeceğini söyledi. Popüler kripto analisti Nicholas Merten, Ethereum’un (ETH) aşırı değerli olmaya devam ettiğini ve keskin bir fiyat düşüşü beklediğini söylüyor. Ayrıntılar haberimizde…

Yeni bir video güncellemesinde kripto para uzmanı Nicholas Merten, 512.000 YouTube abonesine, haftalık grafiğinin analizine göre akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) mevcut değerinin düşüşe geçtiğini söylüyor. Popüler uzman konu hakkında şunları dile getiriyor: “Daha önce birçok kez vurguladığımız gibi, Ethereum’un bu seviyelerde aşırı değerlendiğini düşünüyoruz. ETH’yi genel olarak, düzeyde seviyorum, ancak aynı zamanda, tipik ayı piyasalarına göre bu değerlemelerde, bu çok fazla değerleniyor ve makro duyarlılığa göre muhtemelen en kötüsünü oynayacağını anlamamız gerekiyor. ”

Ethereum

Analist Merten, Ethereum’un gelecek yılın başlarında yaklaşık 300 $’a düşeceğini tahmin ediyor. Yazım sırasında, Ethereum 1.135 dolardan işlem görüyor. Merten ayrıca ABD dolarının diğer para birimleri karşısındaki gücünün bir ölçüsü olan ABD Doları Endeksi‘ne (DXY) de bakıyor. Güçlenen bir DXY, zayıflayan bir kripto piyasası anlamına gelir. Merten, DXY’nin 110 ila 114 aralığına çıkacağını tahmin ediyor. Yazma sırasında, DXY 107 aralığındadır. Kripto analist Merten şöyle analizlerine şöyle devam ediyor:

Bu düzeltmeden sonra yukarı yönlü hareketin tamamen dikey olacağını söylemek istemesem de, dolarda kesinlikle bir artış göreceğimizi düşünüyorum. Bu muhtemelen daha ilginç şeylerden biri. Birkaç gün sürer mi göreceğiz. Önümüzdeki günlerde burada hafif bir geri çekilme daha yaşayabiliriz. Ancak doların bu düşüşten sonra uzun süre değerli bölgeye yaklaşmaya başladığını düşünüyorum. Uzun vadeli pozisyonlardan bahsetmiyorum ama en azından Eylül’den Kasım başına kadar, genellikle 110 ile 114 arasında bu benzer türde bir konsolidasyon aralığına yönelik bir yedeklemeyi yeniden test edin. Bununla ilgili bazı potansiyel uzun pozisyonlar arayacağım.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Analist tarih verdi: Ethereum (ETH) 300 dolara düşecek
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.