1. Home
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 2023 yılında izlenmesi gereken 5 yeni kripto para

2023 yılında izlenmesi gereken 5 yeni kripto para

2023 yılında izlenmesi gereken 5 yeni kripto para
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yeni çıkarılan bir dizi kripto para yüksek potansiyelleri ile dikkat çekiyor. Bu yeni 5 coin Ocak 2023’te izlenmeye değer görülebilir. Bu yeni coinler ile ilgili ayrıntılara bakalım.


2023’ün başında izlenmesi gereken 5 yeni kripto para

Kripto para piyasası uzatılmış ayı durumuna devam ediyor. Buna rağmen piyasaya yeni coinler çıkmaya devam ediyor. İlginçtir ki toplam kripto para sayısı artık 22.000’i geçti.

Aynı zamanda yeni çıkan bazı kripto paralar yatırımcılardan sermaye çekme potansiyeli gösteriyor. Gerçekten de bazı yatırımcılar hala çok yeni olmalarına rağmen bu yeni coinlere para koymaya devam ediyor. Bu da bu kripto paraların yükselme potansiyeline işaret ediyor.

İşte, Ocak 2023’te izlemeniz gereken ve CoinMarketCap’te de listelenen 5 yeni kripto para.

Voxto Amplify (VTX)

VTX, merkeli finans platformu Voxto’nun yerel tokeni. Bu proje Ethereum (ETH) üzerinde kuruldu. Token hem kullanım hem de Voxto platformunun yönetimi için kullanılıyor. Bu platform ise yatırımcıların kripto stake yapmalarına ve bunun üzerinden gelir elde etmelerine olanak tanıyor. Kısa süre önce ise metaverse ve Web3 alanına giriş yaptı. VTX şu an 0,02 dolardan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri ise 47,28 milyon dolar.

İlgili – Ünlü analist net konuştu: Bu olursa Bitcoin ve kripto inanılmaz yükselir!

BITCONEY (BITCONEY)

BITCONEY, Crytpo Bunny Game’in oyun içi ödül tokeni olarak kullanılıyor. Burada oyuncular yeniden oluşturulan Bitcoin madencilik deneyimi ile blok kazıyarak BITCONEY token kazanabiliyor. BITCONEY şu an 2,16 dolardan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri de 44 milyon dolar.

Merkezsiz borsalar Çin kripto piyasasını yakında ele geçirecek

SENSE4FIT (SFIT)

Sense4FIT, “FIT to EARN” platformunun yerel coini. Platform sağlıklı yaşam, beslenme ve kişisel gelişim konularına odaklanıyor. SFIT 0,024 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri de 25,1 milyon dolar.

İlgili – Binance’ten milyarlarca dolarlık kripto çıkışı ne anlama geliyor?

DEXO (DEXO)

DEXO platformu hem merkezli hem de merkezsiz kripto para borsalarının özelliklerini bir araya getirerek kullanıcılara yeni deneyim sunmaya çalışıyor. DEXO da platformun yerel tokeni. Son 24 saatte yüzde 2 yükselerek 0,01 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri ise 20,17 milyon dolar.

Zeniq (ZENIQ)

Zeniq platformu, merkezsiz borsa deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor. Bunun için yerel tokeni ZENIQ’i kullanıyor. Son 24 saatte yüzde 25 ralli ile 0,07 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri ise 6,3 milyon dolar.

Kaynak

tags: